תחזית שבועית למזל קשת טווח חיזוי: 29.4-6.5


תחזית שבועית למזל קשת

טווח חיזוי: 29.4-6.5

המשך מסעם של הפלנטות , שמש מרקורי ונוס ואורנוס בשור מפעיל את הבית השישי של המפה וממקד יותר סביב עבודה וקרירה אך יכול לייצר גם רגישות בבריאות שלכם או של הסובב הקרוב . משהו עדיין חסר לא ברור או מתבטל ונראה שאתם אלה שמצד אחד מראים ביקורת ומיקוד בפרטים הקטנים של העבודה והנסיבות ומצד אחר נדרשים להקרבה ויתור טיפול ויותר הזדהות סביב אדם או נושא כלשהם . להמשיך או לנתק ממשהו או מישהו עולה כעת השאלה .

מגמות שנתיות :

יופיטר נע לדלי ב21 ויביא תחושת הקלה ושיחרור כמו גם אפשרויות לתנועה מהירה יותר בחיים, עצמאות ונתק מימה או מי שלא צריך להמשיך איתו יותר . יהיו הפתעות ומימדים של חדשנות שיופיעו בחיים . 21 טוב ללימודים נסיעות וספורט . במאי יוני ויולי של 21 בגלל כניסתו הזמנית לדגים יורגש מיקוד מגבר סביב נושאי משפחה ומגורים . סאטורן בדלי מגביר מחשבות בהקשר לשינוי בעבודה ובקרירה ומעלה צורך להראות גישה יותר גמישה של פרסום ושיווק מבחינתכם.. אורנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר . כמו כן יגבר מודעות בכל ההקשרי גוף=נפש בנושאי בריאות וריפוי .קשתים שנולדו בין-. 9-14.12 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זוית זו מגבירה מצבי קרבן והקרבה לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוניי הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות...היצירתיות והרוחניות גוברים.

לידיעה כללית: ניתן להתחבר עימי בפייס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים רדיו\טלבזיה.
הספר האחרון אינטרמצו אסטרולוגי ( ידיעות אחרונות\אסטרולוג) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי)
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג:yaronlivne.wordpress.com( מצוי בשקופית הראשונה של האתר כולל המאמר על מזל קשת )ניתן ליצור עימי קשר לניתוח מפה אסטרולוגית הן בפגישה אישית אצלי בחדר העבודה והן בשיחת טלפון . לפרטים -098948473לגבי הקורס היה האסטרולוג והנומרלוג של עצמך ניתן ליצור עימי קשר .-09-8948473

חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

עצות וטיפים

דחוק ומשפט משפחה

מספרים ש... עוד חדשות בריאות -נטו העמקים והגליל
               כללית בעפולה:               מרפאת יתר לחץ דם
    רשת מרפאות מרום התחדשה בסניף חדש  בעפולה