תחזית שבועית למזל שור: טווח חיזוי :22.7-29.7


.חמישי 29.7

עיכובים ואילוצים אולי בגלל צורך לדחות משהו או מישהו ותתכן תחושת שיפוטיות מסויימת אך משעה 15 האנרגיות מתחזקות ואתם חשים יותר ביטחון ואנרגטיות כללית . הירח עדיין בטלה מצריך גישה טיפולית וויתורים מצדכם כלפי מישהו . 

תחזית שבועית למזל שור

טווח חיזוי : 22.7-29.7

מעבר השמש לאריה ימקד כעת יותר סביב נושאי משפחה בית ומגורים ובצורה כל שהי יחזיר את העבר להווה . יחד עם זאת יהיה מיקוד וצורך בהחלטות בנושא המקצועי . אתם חשים עם כל יום שעובר תחושת גיל שעון וזמן מה שמצריך אולי אכן לקבל החלטות לעתיד ארוך הטווח . ונוס עוברת כעת לבתולה ותצריך מכם להראות יצירתיות ומצויינות מקצועית אך תתכן בצורה כל שהי אולי גם ביקורת וירידה חשובה לפרטים הקטנים . לפנויים\ןת האפשרויות הרומנטיות גוברות עכשו שימו לב לגדי ולבתולה .

מגמות שנתיות :

לידי השלישון הראשון של שור יחוו ב-2021 את הצמידות של אורנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרדות מימה או מי שלא ניתן להמשיך איתו יותר . המגע של אורנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה . יופיטר בדגים ממאי מפעיל את הבית ה-11לשנה הקרובה ויאפשר נסיעות לימודים והרחבה של פילוסופית החיים ותפיסת העולם וטוב גם לפעילות חברתית קבוצתית וספורטיבית . .מעברו של סאטורן לדלי מביא כעת מחשבה על ההקשר המקצועי בצורך להעריך נכון מגמות עתידיות ויאפשר לפתח חדשנות מקצועית והתפתחויות משמעותיות בהקשר הקריירה . מעבר זה בעיקר ב2021 ייצור זוית קוטבית של סאטורן לשמש במפה ויגביר במימד הפסיכולוגי תחושת התבגרות , חשבון נפש וצורך לראות את תמונת העולם בצורה ראליסטית יותר . זהו היבט לא קל שדורש החלטות לטווח ארוך . מעברו של מרס לשור בינואר הקרוב יגביר חיזורים ורומנטיקה לבנות המזל הפנויות ויאפשר לשוארים\ות ליצור מגמה יותר אישית ועצמאית בחיים .
לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפיס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמני השידורים, רדיו טלבזיה ומופעים.הספר האחרון שלי : אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצאת ידיעות\אסטרולוגי) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי).מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל שור )לגבי קורס אסטרולוגיה שמתוכנן לזמן הקרוב למעונינים יש לפנות אליי :09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וניתן לקיים גם שיחות טלפון בנושא . לפרטים -098948473

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...