תחזית שבועית למזל שור: טווח חיזוי : 25.2-4.3


 .טווח חיזוי : 25.2-4.3

מילת מפתח לשבוע : הזדהות הקרבה וטיפול

 .מעברה של ונוס לדגים מביאה התלבטות האם להתנתק או לא ממישהו או משהו מסוימים ובכל מקרה יצריכו מכם גישה של יותר טיפול ויתור סלחנות ואף סוג של הקרבה או במילים אחרות עשייה ללא תמורה . חסרים מידע ותקשורת ויתכנו אי בהירות ובלבול מסוימים . אולי עדיף להמתין קצת עם החלטות ועשייה . למרות הרגשת הבדידות המסויימת שתתכן כעת דומה שבכל זאת אתם מושכים אילכם יותר תשומת לב מהסובב חברתית וגם רומנטית . מרס אצלכם בשלישון האחרון וילידי שליון זה צריכים לשמור מתאונות וחבלות .

מגמות שנתיות :

ילידי השלישון הראשון של שור יחוו ב-2020 וב2021 את הצמידות של אורנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרדות מימה או מי שלא ניתן להמשיך איתו יותר . המגע של אורנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה . יופיטר בגדי מפעיל את הבית ה-9 לשנה הקרובה ויאפשר נסיעות לימודים והרחבה של פילוסופית החיים ותפיסת העולם וטוב גם לפעילות ספורטיבית . מסוף 2020 לתוך 2021 מעברו של יופיטר לדלי ימקד ויגביר מאמץ סביב נושאי קרירה ועבודה ויחבר בצורה טובה יותר בין כסף לקרירה .מעברו של סאטורן לדלי מביא כעת מחשבה על ההקשר המקצועי בצורך להעריך נכון מגמות עתידיות ויאפשר לפתח חדשנות מקצועית והתפתחויות משמעותיות בהקשר הקריירה . מעבר זה בעיקר ב2021 ייצור זוית קוטבית של סאטורן לשמש במפה ויגביר במימד הפסיכולוגי תחושת התבגרות , חשבון נפש וצורך לראות את תמונת העולם בצורה ראליסטית יותר . זהו היבט לא קל שדורש החלטות לטווח ארוך . מעברו של מרס לשור בינואר הקרוב יגביר חיזורים ורומנטיקה לבנות המזל הפנויות ויאפשר לשוארים\ות ליצור מגמה יותר אישית ועצמאית בחיים .


לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפיס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמני השידורים, רדיו טלבזיה ומופעים.הספר האחרון שלי : אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצאת ידיעות\אסטרולוגי) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי).מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל שור )לגבי קורס אסטרולוגיה שמתוכנן לזמן הקרוב למעונינים יש לפנות אליי :09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וניתן לקיים גם שיחות טלפון בנושא . לפרטים -098948473  חשבנו שיעניין אותך גם : 
 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

הבלוגים