תחזית שבועית למזל שור: טווח חיזוי :29.4-6.5


תחזית שבועית למזל שור

טווח חיזוי : 29.4-6.5

אתם חשים התחזקות ועליה באנרגיות ובביטחון העצמי בגלל מסעם של השמש מרקורי ונוס ואורנוס בשור המגרש הביתי . הללו תורמים להופעה ולנראות ויצוגיות ומאפשרים בגלל ונוס להקדיש יותר לזוגיות ורומנטיקה כמו גם בהקשר של לבוש ואסתטיקה . מרס בסרטן יכול לייצר ויכוחים ועימותים מילוליים ורצוי לשמור יותר בנסיעות בדרכים ובכבישים . השבוע בחלקו השני יביא יותר עומס ולחץ זמנים . חשוב כמו כן להראות גישה של צדק איזון דיאלוג וראיית הדברים והנסיבות בפרופורציות נכונות .

מגמות שנתיות 

:ילידי השלישון הראשון של שור יחוו ב-2021 את הצמידות של אורנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרדות מימה או מי שלא ניתן להמשיך איתו יותר . המגע של אורנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה . יופיטר בגדי מפעיל את הבית ה-9 לשנה הקרובה ויאפשר נסיעות לימודים והרחבה של פילוסופית החיים ותפיסת העולם וטוב גם לפעילות ספורטיבית . מסוף 2020 לתוך 2021 מעברו של יופיטר לדלי ימקד ויגביר מאמץ סביב נושאי קרירה ועבודה ויחבר בצורה טובה יותר בין כסף לקרירה .מעברו של סאטורן לדלי מביא כעת מחשבה על ההקשר המקצועי בצורך להעריך נכון מגמות עתידיות ויאפשר לפתח חדשנות מקצועית והתפתחויות משמעותיות בהקשר הקריירה . מעבר זה בעיקר ב2021 ייצור זוית קוטבית של סאטורן לשמש במפה ויגביר במימד הפסיכולוגי תחושת התבגרות , חשבון נפש וצורך לראות את תמונת העולם בצורה ראליסטית יותר . זהו היבט לא קל שדורש החלטות לטווח ארוך . מעברו של מרס לשור בינואר הקרוב יגביר חיזורים ורומנטיקה לבנות המזל הפנויות ויאפשר לשוארים\ות ליצור מגמה יותר אישית ועצמאית בחיים . 


חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

עצות וטיפים

דחוק ומשפט משפחה

מספרים ש...


לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפיס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמני השידורים, רדיו טלבזיה ומופעים.הספר האחרון שלי : אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצאת ידיעות\אסטרולוגי) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי).מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל שור )לגבי קורס אסטרולוגיה שמתוכנן לזמן הקרוב למעונינים יש לפנות אליי :09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וניתן לקיים גם שיחות טלפון בנושא . לפרטים -098948473

e


 עוד חדשות בריאות -נטו העמקים והגליל
               כללית בעפולה:               מרפאת יתר לחץ דם
    רשת מרפאות מרום התחדשה בסניף חדש  בעפולה