תחזית שבועית למזל תאומים :טווח חיזויי 25.2-4.3


טווח חיזויי :טווח חיזויי : 25.2-4.3

מילת מפתח לשבוע : בין בית למטלות 

 מקצועיות מרקורי נע כעת קדימה בדלי ומאפשר זרימה יותר מהירה ועצמאית משלכם לדברים ולנסיבות אך מאפשר אולי להתנתק ממשהו או מישהו שלא ניתן להמשיך איתם יותר כעת . חשוב להראות חשיבה ועשייה מקורית אישישת וחדשנית משלכם מבלי לחזור על דפוסי העבר שלא יעזרו עכשו לקדם את הדברים שעל הפרק . המשך מסע השמש בדגים יכול להחזיר משהו או מישהו מן העבר להווה אך גם מייצר עומס ולחץ זמנים סביב נושאים מקצועיים ואולי מגע עם גורמי סמכות או בוסים בעבודה . מרס בשור ממשיך להכביד על התאומות בהקשר לגבר ולילדים שעדיין לא במיטבם .

מגמות שנתיות :

תאומים שנולדו מה6-10/6 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זוית זו מבלבלת מסבכת ומייצרת אי בהירות קורבניות ואשליות כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או גורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסיכות מנגנוני הכחשה וריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה כמו גם צורך להקריב להזדהות לאמץ ולטפל יותר. זוית זו מגבירה יצירתיות רוחניות ומוסיקה. מעברו של סאטורן לדלי יחבר בשנתיים הבאות ללימודים ולחשיבה פנורמית ורחבה יותר על הדברים והנסיבות . רעיונות מקצועיים חדשים יעלו על הפרק אולי גם בהקשרים לארצות אחרות . מעברו של יופיטר לדלי מדצמבר 20 לכל 21 יגביר נסיעות ספורט לימודים ויפתח לפנויים אפשרויות של אהבה וזוגיות . בינואר ופברואר 21 מרס עובר לשור ויחליש קצת את האנרגיות הפיזיות .במרץ -אפריל של 21 מעברו של מרס אילכם למגרש ביתי יחזק ויגביר עשייה עצמאית וביטחון עצמי. הנסיגות ( הרטרו של מרקורי ) המשבשות ומקשות על מידע נתונים ויכולת להניע את הדברים יתרחשו בין ה10.10 עד ה-7.11 ומה28.1- 26.2. ומה-26.5-27.6. ומה-22.9-23.10.
לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) ובמופעים
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com
הספר האחרון שלי -אינטרמצו אסטרולוגי ניתן להשגה בסטימצקי וצומת ספרים.ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית בחדר העבודה . כמו כן קיימת אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . לתאום-0989484732019
 

אולי גם זה יעניין אותך:


  חשבנו שיעניין אותך גם : 
 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

הבלוגים