תחזית שבועית למזל תאומים : טווח חיזוי : 22.7-29.7


חמישי 29.7

היום קצת מעייף נפשית ובצורה מסויימת מגביר תחושות של זכרון ונוסטלגיה ואולי מחזיר את העבר להווה . משעה 15 האנרגיות משתפרות ואתם חשים יותר אנרגטיים ואופטימיים הראו גישה הומוריסטית במגע עם הסובב.

תחזית שבועית למזל תאומים

טווח חיזויי : 22.7-29.7

מעבר השמש לאריה תגביר השבוע תנועה מידע תקשורת ונסיעות ותמקד סביב שניי דברים אנשים או נושאים בגלל הפעלה של שניות מיסטית כל שהי כעת . הצורך במרחב וחופש גובר ומחשבות על נסיעות עולות יותר בתודעה. מכיוון אחר המיקוד סביב ילדים וצעירים על הפרק . עשו ספורט והראו חשיבה רחבה ובגדול כעת על הנסיבות והדברים מתוך הבנה שהשלם כעת גדול מרק סכום חלקיו . ונוס בבתולה מאפשרת להגביר עיסוק באסתטיקה של הבית ומחזירה אנשים מן העבר להווה ולפנויים מחזרים\ות מן העבר להווה .

מגמות שנתיות :

תאומים שנולדו מה6-10/6 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זוית זו מבלבלת מסבכת ומייצרת אי בהירות קורבניות ואשליות כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או גורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסיכות מנגנוני הכחשה וריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה כמו גם צורך להקריב להזדהות לאמץ ולטפל יותר. זוית זו מגבירה יצירתיות רוחניות ומוסיקה. מעברו של סאטורן לדלי יחבר בשנתיים הבאות ללימודים ולחשיבה פנורמית ורחבה יותר על הדברים והנסיבות . רעיונות מקצועיים חדשים יעלו על הפרק אולי גם בהקשרים לארצות אחרות . מעברו של יופיטר לדגים ממאי לכל 21 יגביר נסיעות ספורט לימודים ויפתח לפנויים אפשרויות של אהבה וזוגיות . בינואר ופברואר 21 מרס עובר לשור ויחליש קצת את האנרגיות הפיזיות .במרץ -אפריל של 21 מעברו של מרס אילכם למגרש ביתי יחזק ויגביר עשייה עצמאית וביטחון עצמי. הנסיגות ( הרטרו של מרקורי ) המשבשות ומקשות על מידע נתונים ויכולת להניע את הדברים יתרחשו בין ה10.10 עד ה-7.11 ומה28.1- 26.2. ומה-26.5-27.6. ומה-22.9-23.10.

לידיעה: ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה) ובמופעים
מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com
הספר האחרון שלי -אינטרמצו אסטרולוגי ניתן להשגה בסטימצקי וצומת ספרים.ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית בחדר העבודה . כמו כן קיימת אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד . לתאום-0989484732019
 

  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...