4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !


   הורוסקופ

    הישארו מעודכנים

תחזית יומית למזל אריה
ראשון 29.1

היום אנרגטי פעיל ומגביר פיזיות ודינמיות . המיקוד סביב ילדים וצעירים גובר כעת ודומה שצריך לפעול בצורה יותר מהירה מבחינתכם לגבי הנסיבות. הירח נע בשור ויכול גם לעורר תחושת נוסטלגיה ולתת הרגשה שהעבר חוזר להווה.

 

תחזית שבועית למזל אריה
טווח חיזוי: 27.1-4.2

השמש נעה כעת בדלי ומייצרת שינויים והפתעות בתכניות ולוח זמנים אך בעיקר מצריכה מכם להראות גישה של יותר עצמאות מקוריות וחדשנות בעשייה באם אתם רוצים לקדם נושאים מסוימים . הקפידו על יצוגיות הופעה ולבוש והקדישו לזוגיות ורומנטיקה . תנו גיחה לקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים . ונוס בדגים מגבירה מתח רגשי מיני ואולי מאפשרת התחדשות קשר כל שהו . שימו לב למכונית ותחזוקתה .


מגמות שנתיות : 2023.

 אורנוס בשור יפעל בזוית של 90 מעלות לשמש במפה האישית של האריות שנולדו באמצע שלישון השני ולכן ינתק מימה או מי שלא צריך להמשיך איתו יותר יגביר אקראיות הפתעות ויצירת מימד של עצמאות בעשייה מבחינתכם . נושא הזוגיות והיחסים יקבל ביטוי ומיקוד מגברים במגמה זו . יופיטר בטלה יאפשר התקדמות כלכלית ממאי 2021 אריות שנולדו בימים האחרונים של המזל חשים את זוית 180 המעלות הקוטבית של סאטורן לשמש במפתם האישית ולכן יצטרכו כעת לקבל החלטות מקצועיות ויחושו תחושות פנימיות של שעון גיל וזמן מגברים זהו מצב שמחייב תפיסות יותר ראליסטיות לדברים ונסיבות . מומלץ להיזהר בכל הקשור לגב שיניים פרקים וברכיים . ובחזרה למסעו של יופיטר בטלה שיכול לתרום ללימודים ספורט ונסיעות לארצות אחרות ויגביר תחושת מרחב כללית במן סוג של שיחרור .

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne