2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל  אריה

שני 16.5

משהו אולי חסר מתבטל או לא ברור כעת ואתם נדרשים ליותר הקרבה ויתור והזדהות בסוג של גישה טיפולית משהו עם המקורבים או הסובב . יחד עם זאת מעבר הירח לקשת משעה 14 מחזק ומגביר לכם אנרגיות חיוביות ותורם למצב רוח כייפי ואופטימי.

ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל אריה

תחזית שבועית למזל אריה

טווח חיזוי: 14.5-21.5

מיקום השמש בשלישון האחרון של שור מייצר כעת יותר עומס לחץ ומחויבויות כנראה בגלל מטלות מקצועיות ועדיין מורגשים מגבלה התכווצות וסוג של עיכובים ותחושת צנזורה כל שהי וכל אלה בגלל הקשרי של שלישון זה לסאטורן ואיכויות של מזל גדי המגבירות גם שיפוטיות וביקורת . חשוב כעת לציין את כניסתו של יופיטר לטלה לחודשים הקרובים שיתרום להתחזקות והגברת אנרגיות כללית אצל האריות בעיקר בהקשר לילדים וצעירים וללביאות הפנויות בהקשר לזוגיות ורומנטיקה שתעלה על הפרק בגלל מסעו כאמור של יופיטר בבית ה-9 מה שתורם לנסיעות מרחב ספורט טיולים ולימודים . 

מסר ל2022: מסעו של יופיטר בדגים עד למאי ישפר כלכלית ויגביר מיקוד בכל הקשור לרצון להיריונות ולידות וגם יתרום לשינוי פסיכולוגי ותפיסת עולם חדשה אצלכם . ילדים וצעירים במשפחה יעברו אף הם שינוי והסתכלות בפרספקטיבה שונה על עצמם והחיים .

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne