2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל אריה

שני 3.10

אתם מראים למקורבים ולסובב נדיבות ונתינה יחד עם חום ואהבה ככל שמדובר בילדים וצעירים שזקוקים לקרבתכם. הירח נע בגדי ולכן מצריך אתכם להקפיד על דייקנות והפרטים הקטנים .

תחזית שבועית למזל אריה

תחזית שבועית למזל אריה
טווח חיזוי: 1-8.10

מעבר השמש לשלישון השני של מאזנים בדקנט (שלישון) אורנוס מביא מצבי אקראיות הפתעות מפגש עם יותר אנשים אולי על בסיס קבוצתי חברתי אך יחד עם אלה יכול לייצר ניתוקים פרדות והפרעות ברצפים הרגישלים יחד עם שיבושי זמנים ואולי צורך להזיז משהו או מישהו קדימה לזמן עתידי.חשוב לפעול בצורה עצמאית אישית מקורית וחדשנית משלכם בכדי לקדם את מה שעל הפרק כעת. השבוע יגביר נסיעות תנועה מידע ותקשורת ויביא מימד דואלי כל שהו בגלל השניות של מסע השמש בבית ה-3 של המפה. המחשבות על נסיעות אירוח ארצות אחרות וטיולים על הפרק . הלביאות הפנויות וגם האריות יקדישו יותר לזוגיות ורומנטיקה.

תחזית חודשית למזל אריה

שדה האנרגיה של הבית השלישי קשור ברצון  להחליף לשנות ולגוון בנוסח המילה ! NEXT הבא בתור. יתכן בתקופה זו עיסוק או התמקדות בשני נושאים או תחומים מרכזיים בעת ובעונה אחת ונדרשת קואורדינציה מילולית ושכלית בחודש זה. הרבה תיקשורת, נסיעות, טלפונים, פקסים, מכתבים ובכלל מילת המפתח היא מידע - אם כי יותר דיבורים ופחות מעשים מן הסתם. עניניי רכב, קנייה מכירה יכולים להתרחש וישנה מגמה עיסקית ומסחרית בנשמה. ההרגשה לפחות כלפי חוץ היא צעירה, ניידת, דינמית ואנרגטית היות שהכוחות והרעיון - אידאה ארכיטיפי של מזל תאומים מצוי ומקבל ביטוי דרככם כעת. גמישות ושינויי - ואכן זה זמן טוב לעשות שינויים ולא להיות סטטיים. ברמה הפסיכו-פיזית יכולה להיות רגישות בנשימה, ריאות, ראש, אזניים, כתפיים וידיים. הבית השלישי מזוהה עם קשר (יותר חזק) לאחים ואחיות רק במיקרה  אך אין בו עומק (אלא שיטחיות) הכל על פניי השטח לכאורה.רמת החלופה והמגע עם הרבה אנשים קיימת אך קיים גם מימד אופורטיניסטי, מיקום זה מתקשר גם לספורט, נסיעות ולימודים. אנרגיות  הפיצוי המשלימות את התאומים ובית 3 קשורות לבריאות, תזונה, ביקורתיות וסלקטיביות וצורך להתמקד בפרטים - יתכן צורך להקריב ולטפל, אי יכולת להתנתק  ותחושת הסגר ואפילו אבדן או התמוססות והפסד. שימו לב לפרטים אך במקביל נסו לראות את השלם והסינתזה הרחבה יותר בתקופה זו. נסו לא להיות במנגנוני הכחשה ולא לברוח מרגשות עמוקים. קיימת סכנת ריק  וואקום, או הפסד. בגלל בית 9 המשלים יתכן בחודש זה צורך בהימור מסויים ולקיחת צאנס. היכולת למנוע כישלון או החמצה / הפסד נעוצה ביכולת האישית לגבש תמונת פאזל של פרטים לשלם - לא להפקיר את הפרטים  ולא את המיכלול אלא לאחד להוליזם תפיסתי את הרכיבים. 

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne