2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל  בתולה

שני 16.5

חשוב להראות גישה של פתיחות וקלילות במגע עם הסובב ולהגיב ללא פחד בספונטניות על המתרחש מסביב . מעבר הירח מעקרב לקשת ב14 יכול להגביר עומס זמנים ומחויבויות ואולי לייצר עיכוב כל שהו או שיפוטיות מכיוון אדם מסויים או אולי מצדכם כלפי מישהו . כמו כן תתכן חזרה של משהו או מישהו מן העבר להווה .


ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל בתולה

תחזית שבועית למזל בתולה

טווח חיזוי: 14.5-21.5

הנסיגה של מרקורי בתאומים מייצרת אי הבנות ושיבושי תנועה מידע ותקשורת בעיקר בשטח של העבודה והקרירה לכן הקפידו למסור ולקבל מידע בדוק ונכון . מעברו של יופיטר לטלה לחודשים הקרובים יאכלס את הבית ה-8 של המפה ויכול לחזק כלכלית וכספית ולבנות המזל מגביר אפשרות להיריון ולידה . שינוי תפיסות בהקשר לעולם הרגשי מיני יבוא כתולדת הסתכלות והרגשה אחרת על ממדים אלה בעקבות קשר רומנטי .מרס עדיין בדגים ויכול לשגר אתכם לקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים . 

מסר ל-2022: מסעו של יופיטר בדגים עד למאי הקרוב יגביר אפשרויות הקשורות לזוגיות אהבה יחסים כמו גם לנישואין אצל המעוניינים \ות . הוא יאפשר שיתופי פעולה מקצועיים ויגביר מיקוד בנושא של אסתטיקה הופעה ולבוש .

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne