2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל  בתולה
שני 3.10

המשך מסעו של הירח בגדי מאפשר להבליט יצירתיות ויחודיות משלכם ולהראות חשיבה וגישה מקורית אישית ולא שגרתית לגבי המתרחש והעשייה מסביבכם. יתכנו שינויים בזמנים ותכניות ואולי מפגש קבוצתי או סתם בילוי עם חברים.
תחזית שבועית למזל בתולה
טווח חיזוי: 1-8.10

מסעם של השמש וונוס במאזנים מגביר כעת רצון לקניות ורכישות ומעלה הוצאות כספיות ואכן ממקד במימד החומרי אך מכיוונים אחרים אתם חשים עומס נפשי ואולי אי אמון בגלל גורם זה או אחר ומחשבות על ניתוק עולות בתודעה . מכיוון אחר המתח המיני רגשי גובר . שימרו מנזקים וקילקולים ונסו לשמור על קור רוח ושקט נפשי. מרס בתאומים מצריך מכם עצמאות מקצועית וגם להילחם יותר על שלכם במישור הקרירה והעבודה.

ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל בתולה

תחזית חודשית למזל בתולה

בתקופה זו הצד המטריאליסטי פיזי וגשמי יותר מקבל את הבכורה. יתכן וישנם כוונות לרכישות וקניות ובכלל הצרכן שבנו מתעורר לחיים. נושאים כלכליים כספיים ותקציבים עומדים בראש סולם העדיפויות וקשה להתאפק מלקנות.  ענייני בנקים ורכוש על הפרק ואתם מוצאים את עצמכם מתעקשים יותר ומתקשים לגלות גמישות. יתכן ויש קשר לתחום האדמה, טבע, חקלאות ואולי נדל"ן היות שבית 2 נותן מימד שווארי באנרגיה ארכיטיפית - סולארית. ברמת הגוף. נפש (ואסטרולוגיה במהותה היא פסיכו-פיזית). הרגישות יכולה להתבטא בגרון, צוואר, גב עליון, חילוף חומרים. באורח פרדוכסלי ולמרות המימד המטריאליסטי השולט בימים אלה עולים גם מיבנים יצירתיים בתודעה ובביצוע. ישנה אפשרות לקבלת כספים או לעשיית עיסקה מסוימת. רמת הטריטוריאליות גוברת בנשמה והצורך לשים את הכל על השולחן בצורה ברורה ותכליתית. בכל מקרה  המקצב של האירועים הוא איטי ולא מהיר וההמלצה  הפסיכולוגית היא לנסות להיות בכל זאת יותר גמישים ולראות קצת מה קורה תחת לפני השטח כסוכן חשאיי. בעקיפין נוצרות אנרגיות מאיימות של ניתוקים ופרידות, הפתעות ותדהמות או פירסום, הכרה, יצירה ואהבה, רומנטיקה ואור הזרקורים מופנה אליכם . אנרגיית  הפיצויי  הקשורה במניפולציה ב"קרמינליות" סודות, מיניות כירורגיה וניתוחים עשויה אף היא לקבל ביטויי באורח פרדוכסאלי בחודש זה. בתוספת תחושת נבגדות והשפלה ואולי גם מימד כפייתי קצת, היות שלא ניתן להוציא ביחסיות האסטרולוגית את בית 8 ועקרב ומשלים לוריאציה זו. יתכן צורך לעסוק במימד או תחום מתקדם הקשור לעתיד או אולי משהו הקשור למחשבים, טייס, טכנולוגיה והיי טק. ישנה בימים אלה אפשרות לאירוע קבוצתי חברתי. 

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne