4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !


  הורוסקופ

    הישארו מעודכנים

                                     

תחזית יומית למזל  בתולה
ראשון 29.1

הירח בשור מחזק ומאפשר לכם הסתכלות בממד הרחב יותר של הדברים מה שיעזור לכם לקבל החלטות . היום מגביר תנועה מידע ותקשורת אולי סביב שניי דברים אנשים או גורמים. חשוב להראות גישה של גמישות ויכולת תמרון בכדי לקדם את מה שעל הפרק כעת.

תחזית שבועית למזל בתולה
טווח חיזוי: 27.1-4.2

מסע השמש בדלי מפעיל כעת את קוטביות הבתים 6-12 ולכן מייצר רגישות בריאותית אצלכם או אצל המקורבים מה שמצריך גישה יותר טיפולית ואולי גם הקרבתית משהו . מצד אחד מורגשים ביקורת וצורך לרדת לפרטים הקטנים בעיקר בעבודה ומצד שני משהו מאכזב חסר או מתבטל . ונוס בדגים בקוטביות מאפשרת לשפר הופעה ניראות ולבוש ומכוונת יותר לזוגיות יחסים ורומנטיקה . מרס בהילוך ישיר בתאומים מצריך מכם קצת להילחם בעבודה על התפיסות שלכם וקושר אצל בנות המזל הפנויות בין עבודה לרומנטיקה .


מגמות שנתיות :2023

יופיטר נע כעת בטלה ולכן מאפשר היריון ולידה למעונינות כמו גם יותר מיקוד בכל הקשור ליחסים זוגיות ורומנטיקה . .סאטורן נע בסוף דלי לתוך 23 רק יגביר את המיקוד במקצועי שדובר בו קודם עם יותר עומס מחויבויות ולחץ זמנים אך כבר באביב הקרוב יעבור לדגים בבית הזוגיות ויביא צורך או למסד קשר או לקבל החלטות רציניות להמשך היחסים .מיקוםמו בבית ה-7 כאמור בדגים יביא שינוי בהקשרים מקצועיים ויאפשר כמו גם יצריך מכם פעולה יותר שיתופית בעבודה וחדשנית וכנראה ויאפשר לקבל יותר הכרה מקצועית מבחינתכם . אורנוס בשור יפתיע בנסיעות לחו"ל ירחיב מעגלים חברתיים ויתרום לחיבור בין פילוסופיית החיים ורעיונות מקצועיים לבין העשייה הקונקרטית . דייקנות ומצויינות תשתלם ותתוגמל מקצועית .הקורס החדש באסטרולוגיה יפתח 8.2 מכללת מדיטבע פתח תקוה ב8.2 בימי רביעי בין 17-20 . 8 מפגשים מלאים וגדושים של למידה ניתוח וחיזוי יחד עם רעיונות העומק של 12 המזלות בממד הפילוסופי והרוחני מיסטי .
לפרטים והרשמה : 03-9233946האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )ניתן לתאם עמי ניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אצלי בחדר העבודה וישנה כמו כן אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתאום-098948473