2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל  גדי

שני 16.5

הירח ממשיך בעקרב ומביא מצבי אקראיות והפתעות אולי בהקשר לשינוי תכניות וזמנים . משעה 14 הוא עובר לקשת ומפעיל את קוטביות הבתים 12-6 מה שייצור ביקורת וצורך לדייק בפרטים הקטנים ואולי להראות יותר גישה טיפולית סביב אדם או נושא כל שהו.

 

ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל גדי

תחזית שבועית למזל גדי

תחזית שבועית : 14.5-21.5

הנסיגה של מרקורי מייצרת אי הבנות שיבושים ותקלות במכשירים חשמליים ודגיטליים ותורמת לאי הבנות תקשורתיות . מרקורי בבית ה-6 משבש גם בהקשרי עבודה . מכיוון אחר אתם מוחמאים ומקפידים על הופעה ולבוש ואפשרי לתת גיחה לקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים . חשוב לציין את כניסתו של יופיטר לטלה לחודשים הקרובים שיאכלס את הבית ה-4 של המפה ולכן יגביר מיקוד סביב נושאי מגורים בית ומשפחה ויכול לאפשר הרחבה משפחתית ( היריון ולידה ) שיפוצים או מעברים . יחד עם אלה המימד הטיפולי במשפחה יגבר . 

מסר ל2022: מסעו של יופיטר בדגים עד למאי יאפשר לבצע שינויים וגביר אפשרויות לימודים נסיעות ספורט ואולי החלפת רכב . משהו באופן החשיבה שלכם מתחיל להשתנות ואכן תתאפשר כנראה גישה של יותר גמישות לנסיבות ולחיים .

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne