4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar


כל החדשות בקליק אחד !


   הורוסקופ

    הישארו מעודכנים

תחזית יומית למזל  דגים
ראשון 29.1

הירח נע כעת בשור ולכן מביא יותר נסיעות תנועה מידע ותקשורת יחד עם צורך להראות יכולת תמרון וגמישות כמו גם הסתכלות מקיפה ורחבה יותר על הדברים והנתונים . כמו כן בצורה כל שהי תתכן שניות מסויימת כעת.ירון ליבנה 

הקורס החדש באסטרולוגיה יפתח ב8.2 במכללת מדיטבע פתח תקוה ב8.2 בימי רביעי בין 17-20 . 8 מפגשים מלאים וגדושים של ניתוח וחיזוי יחד עם רעיונות העומק הצבעוניים ומרתקים של העולם הכוכבי.לפרטים והרשמה : 03-9233946האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט וטקסט יתורגם לעברית )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית ואפשרי לקיים גם שיחת טלפון במימד . לתאום -098948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי .

תחזית שבועית למזל דגים 
טווח חיזוי: 27.1-4.2

מסע השמש דלי מפעיל כעת את קוטביות הבתים 12-6 ולכן רגיש קצת בריאותית או לפחות מצריך מכם להראות גישה יותר טיפולית עם המקורבים וכלל. מרס בתאומים ממשיך למקד סביב ילדים וצעירים בית ולבנות דגים הפנויות יכול להחזיר מחזר מן העבר . ונוס כבר אצלכם אכן מגבירה רומנטיקה ואפשרויות לקשר חדש ככל שמדור בפנויים\ות ובודאי יכולה לשגר אתכם לקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים . במובן מסויים תתכן כעת סוג של התחדשות .


מגמות לשנה הקרובה :2023

דגים שנולדו -בין ה 3-9 למרץ חשים כעת את אי הבהירות והבלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות קרבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות כעת בהשפעת צמידות זו. שדורשת גם להקריב להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוניי הכחשה התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים. יופיטר בטלה ויאפשר שיפור כלכלי ויגביר קניות ורכישות וגם ויכול להוביל לשינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם חדשה ..מיקומו של סנאטור בדליי גביר את הנאמר .