2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל  דגים

שני 16.

הירח עדיין בעקרב מאפשר פתיחות ויותר גילוי לב עם מי שצריך אך מעברו לקשת משעה 14 יגביר עומס לחץ זמנים ומחויבויות ויכול גם לייצר דחיה או עיכוב כל שהו . כמו כן תתכן בצורה כל שהי חזרה של העבר להווה .

ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל דגים

טווח חיזוי: 14.5-21.5

חשוב כעת לציין את כניסתו של יופיטר לטלה לחודשים הקרובים שיאכלס את הבית ה-2 של המפה ולכן יכול אמנם בעשייה ועבודה לשפר את המצב הכספי כלכלי ואולי לקחת מחויבויות כספיות לטווח ארוך בהקשר לקניות ורכישות לא שגרתיות ( מגורים , מכונית ) מרס ממשיך אצלכם כעת ומגביר חיזורים ורומנטיקה לדגות הפנויות אך בגללו יחד עם הנסיגה של מרקורי חשוב שתזהרו יותר בדרכים ובכבישים מתאונות וחבלות . 

בקרו באתר האסטרולוגי -נומרלוגי החדש שלי באנגלית :www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט ולתרגם את הטקסטים לעברית.


מגמות לשנה הקרובה :דגים שנולדו -בין ה 3-7 למרץ חשים כעת את אי הבהירות והבלבול בגלל הצמידות של כוכב נפטון לשמש במפתם האישית. צמידות זו יוצרת תחושת רפסודה של אי יציבות קרבניות וסוג של ערפל נפשי תחושתי דומה שהכל מצוי בסוג של הסגר ומעגליות כעת בהשפעת צמידות זו. שדורשת גם להקריב להזדהות ולטפל יותר ואולי מתקשרת לאפיון מסוים של מנגנוניי הכחשה התמכרות ואימוץ במצבים מסוימים. יופיטר עובר בינואר אילכם למגרש הביתי ויאפשר התרחבות מקצועית נסיעות ויותר ספורט ופעילות פנאי ויכול להוביל לשינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם חדשה .. מיקומו בבית ה-1 של המפה יביא שאלות ומימדים לא פשוטים בהקשר המקצועי ויצריך מכם גישה יותר מקריבה מזדהה וטיפולית במסגרת הקרירה . מעברו של סאטורן לדלי יגביר את הנאמר .. פברואר מרץ של 21 יגבירו תשוקות חיזורים אהבה ורומנטיקה .

ניתן להתחבר עימי בפייסבוק (yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמניי השידורים( רדיו וטלבזיה ) וגם במופעים.לידיעה כללית: הספר האחרון שלי אינטרמצו אסטרולוגי ( אסטרולוג\ידיעות) נמצא בסטימצקי וצומת ספרים.מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג :yaronlivne.wordpress.com(במיוחד המאמר על מזל דגים) .ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וישנה כמו כן אפשרות לקיים שיחות טלפון בתשלום . 098948473