2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל  דגים

תחזית יומית למזל דגים
שני 3.10

הראו מוכנות למעורבות חברתית וקבוצתית כעת ואולי תראו לסובב גם יצירתיות ומנהיגות . כל אלה נגזרים מהיכולת לחשוב היום בצורה לא שגרתית של מקוריות וחדשנות. נצלו זאת.

ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל דגים
טווח חיזוי: 1-8.10

מתחים ואי שקט נובעים ממסעם של השמש וונוס במאזנים בבית ה-8 של המפה מה שעשוי לייצר תחושות של אי אמון ונבגדות בגלל התנהגות גורם כל שהו . מצד שני הפיצוי יכול לבוא דרך קניות ורכישות והגברה מיקוד בהקשר החומרי קינייני בצורה זו או אחרת. מכיוון אחר תתכן התחדשות כל שהי אך אולי הבנה של צורך להתנתק זמנית ממישהו או משהו.

תחזית חודשית למזל דגים

זוהי למעשה תקופה עקרבית לא קלה ככל שמדובר ברגשות עמוקים אינטימיים. ניתן בתקופה זו לעבור שינויי נפשי פסיכולוגי כשהמונח "טרנספורמציה עקרבית" נכון לימים אלה בדמות מעגל של הרס, בנייה והתחדשות - התחדשות גם של דברים ואירועים מן העבר בעיקר ככל שמדובר בכספים ומיניות. הצורך בקשר אינטימי עמוק גובר וישנה תחושת כפיתיות, חשדנות וצורך לחקור - או אולי להיות בחקירה ותחת חשד. תפקיד החוקר או נחקר יתבטא כשדה אנרגיה זה ונילווים לו תחושת נבגדות והשפלה ואולי פחדים. ביקור במקומות נמוכים או תת קרקעיים (תעלות, רכבת תחתית, צלילות, מערכות, בונקרים ומרתפים) אפשרי. יש להזהר רפואית (אולי ניתוח) מחתכים, פציעות ודימומים. בתקופה זו גוברת ההסתברות לעיבור, הריון או לידה או חוויה כזו כשמדובר באדם קרוב אליך. הצורך להפליל ולהאשים לתייג ולקבוע סטיגמה חזק מהרגיל, ריגשי נחיתות מופיעים וענינים כספיים, בנקים, עסקים או רכישות ואולי ירושות - תיתכן קבלת כספים ועקשנות. אתה מוצא את עצמך מסתיר למרות שמביע כביכול גילוי לב לסובב. מוזר שישנה אפשרות בכ"ז לקבל הכרה ותהודה ופירסום כאנרגיית פיצויי למרות שהמגמה הכללית שהיא אכן חשאית (אך סוכני מוסד נתפסים לפעמים). יתכן נתק ופרידה במפתיע ובכלל הפתעות ותדהמות לא מתוכננות. האקראי והלא מתוכנן מתרחש, קשר להיי טק, טלביזיות ומחשבים, תיקשורת מידע ואירוע חברתי, קבוצתי, עשויים לקרות אנרגיית פיצויי של דלי משלים עקרביות ב- 0 90. בדיוק כפי שאריה ובית 5 חושף את עקרב ובית 8 המסתתרים. זהו זמן טוב לשיחות וטיפול פסיכולוגי וכניסה למימד הנפש העמוק יותר. הפרדוקס בין חשיפה, עירטול והסתרה חזק. בבית יש לשמור מפריצות, גניבות, אזעקות, סורגים, מנעולים ומפתחות - שימו לב לנ"ל.

רצוי ומומלץ להבין שבתהליך העקרבי של בית 8 הירידה היא לצורך עלייה והנתק אולי לצורך חיבור מחודש חזק יותר. קימת מגמה של 'זיכוך' וטיהור ואולי בעיות אינסטלציה וצנרת בבית.