2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar


כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל  דלי

תחזית יומית למזל דלי
שני 3.10

משהו חסר מאכזב או מתבטל ואולי פשוט לא מסתדר לכם כעת בגלל מסע הירח באזור לא אנרגטי וברור במפה הדליית. נראה שאתם מאולצים לויתורים והקרבות ולהראות גישה יותר מבינה וטיפולית עם הסובב ומקורבים.

ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל דלי

תחזית שבועית למזל דלי 
לשבוע שבין : 1-8.10

היכולת לחשוב במימד הרחב והמקיף של הדברים והנסיבות מורגש כעת בגלל מסעם של השמש וונוס במאזנים בבית המרחבים והנסיעות אך הרצון לבצע שינוי והחלפה קיים ואולי ישנה התלבטות בין שניי דברים או נושאים שעל הפרק. חשוב כמו כן לשים לב למכונית ותחזוקתה . מרס בתאומים מגביר אפשרויות רומנטיות לבניות דלי הפנויות . המיקוד סביב ילדים וצעירים במשפחה מורגש כעת יותר.

תחזית חודשית למזל דלי

שדה ההתרחשות והמגמות במיקום ובשבועות אלה מתקשר יותר לתחום האופטימיות, החופש, המחשבה, למידה ורעיונות. המרחב  הרעיוני, פילוסופי רוחני גדל ואפשרות ההחשפות לדעות חדשות או מידע חדש אפשרי יתכן וזה קשור לנסיעות, טיולים או הקשרים אלו או אחרים לחו"ל. אם לא חו"ל דחף הנדודים הקשתי יתבטא בטיולים בטבע, קשר לבע"ח ורצון להיות במרחבים ונופים פתוחים יותר - העיקר היא ההרפתקה והחוויה. יש נטיה לסינתזות ולראייה בגדול ולאו דווקא להיצמד לפרטים (אם כי הללו יופיעו בצורת ביקורת וקטנוניות מצד אחרים בהתאם). אפשרות לפעילות ספורטיבית אנרגטית יותר ורצון להרגיש תחושה אריסטוקרטית של מגיע לי ולהיות מעבר לענייני היום יום השגרתיים. חיפוש רוחני טוב לתקופה זו ושאלת שאלות חדשות אודות  החיים. ברמה הפיזית תיתכן רגישות בגב, גב תחתון וכבד ובכלל התחום הטיפולי - נפשי בריאותי  יכול לעלות בפיצויי הבתים 12 - 6 או תחושת הפסד אובדן פתאומי או בלבול והחמצה. יש להיזהר מתפיסות ומצבים אשלייתים ולריאליסטיים של המצב. חשיבות לתיקשורת נכונה ומצבי דואליות וכפילות והרבה נסיעות וניידות כנסיון לברוח מתחושת 'הסגר' מסוימת. נושאים הקשורים במולוח צדק חוק ומשפט ועניינים אקדמיים עולים בתקופה זו על הפרק. הבית ה- 9 מתקשר למצבי הימור ולקיחת צאנס בנוסח הכל או לא כלום - לפרקים  ישנו מצב בדמות חכם השביל מן ההולך בו - העיקר תתחיל ללכת צא למסע לנדידה שלך פיזי, רוחני או לימודי. יתכנו גם מצבי קורבן והקרבה ובמפתיע חוסר תיקשורת ונושאים רפואיים.יתכן רצון להתחמק ממחויבות ואחריות ולא להעמיס על עצמכם יותר מידיי. 

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne