3 דקות קריאה
03 Mar
03Mar


כל החדשות בקליק אחד !


   הורוסקופ

    הישארו מעודכנים

תחזית יומית למזל טלה
ראשון 29.1

הירח נע בשור ומפנה כעת יותר תשומת לב להקשר הכספי כלכלי הן בגלל תשלומים שיש לבצע כמו גם לרצון מגבר לקניות ורכישות . כמו כן תתכן בצורה כל שהי סוג של התחדשות מסויימת. נסו שלא להגיב להתנהגות גסה או מקצנת של הסובב .ירון ליבנה 
הקורס החדש אסטרולוגיה יפתח ב8.2 במדיטבע פתח תקוה בימי רביעי בין 17-20 ויכלול חומרים יחודיים הן של רעיונות העומק הפילוסופים-רוחניים ב12 המזלות יחד עם ניתוח וחיזוי ומטעמים מבוסתן הפירות הכוכבי...
לפרטים והרשמה : 03-9233946האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזויי של מפה אסטרולוגית אישית וישנה כמו כן אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתאום-098948473בקרוב יפתח קורס אסטרולוגיה לפרטים לפנות אליי .

תחזית שבועית למזל טלה
טווח חיזוי : 27.1-4.2

מרס נע כעת בהילוך ישיר בתאומים ומאפשר יותר תנועה מידע תקשורת ונסיעות וטוב גם ללמידה ושליטה במידע . מיקומה של השמש בדלי מייצר מצבי אקראיות הפתעות ומגע עם יותר אנשים אולי בגלל אירועים קבוצתיים וחברתיים . דומה שאתם ממקדים אילכם יותר תשומת לב גם במישור הרומנטי אך ונוס בדגים מעמידה את הקשר במבחן בגלל צורך להראות גישה של יותר סלחנות טיפול הקרבה והקפדה על תקשורת ברורה . יתכן בני\ות הזוג חשים כעת פחות טוב פיזית ואולי מצויים בבלבול כל שהו .


מגמות שנתיות :2023

טלאים שנולדו בין 14-19 לאפריל יש תחושת שינויי נפשי פנימי עמוק וצורך במובן מסויים להוליד את עצמם כעת מחדש , ואלה בגלל הזוית של 90 המעלות מפלוטו בגדי לשמש במפתם האישית . זוית זו טובה בכל הקשור להיריון ולידה וכמו כן משנה מגמות מקצועיות סביב קריירה ועבודה . לאלו שנולדו מסוף מרץ לשבוע הראשון של אפריל תתכן רגישות בריאותית בגלל מגע של כירון לשמש במהלך השנה . מקומו של יופיטר אצלכם במגרש הביתי הוא שיביא שינוי בתפיסת העולם ופילוסופיית החיים ויאפשר יותר הקשרים ללימודים ספורט ונסיעות וטוב גם לקבלת פרסום והכרה לפעילותכם . סאטורן יעבור לדגים מהאביב הקרוב ויצריך מכם גישה יותר הקרבתית וטיפולית בהקשרי קרירה ועבודה ויכול ליצור רגישות בריאותית למבוגרים במשפחה.