2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל  מאזניים

 שני 16.5

היום מדגיש יחסים זוגיות וטיפוח אסתטי עם הקפדה על הופעה ויצוגיות . מעבר הירח לקשת משעה 14 ישחרר לחץ ועומס נפשי ויביא יותר זרימה טבעית תקשורת וקלילות . 

ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל מאזניים

תחזית שבועית למזל מאזניים

טווח חיזוי : 14.5-21.5

ונוס נעה בטלה ומביאה במובן מסויים תחושה של מאבק תחרותיות ולוחמנות ומצד שני צורך לקיים דיאלוג וגם להקפיד על יצוגיות והופעה חיצונית כך שגיחה לקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים בהחלט הגיונית כעת . המשך מסע השמש בשור ממקד יותר בהקשרים הכספיים והכלכליים אך מכיוון אחר מאפשר התחדשות כל שהי . מרס בדגים מביא את בנות מאזניים למצב יותר טיפולי סביב הגבר והילדים שאולי לא במיטבם כעת . מעברו של יופיטר לטלה יורגש אצל ילידי השלישון הקרוב ביותר ספורט נסיעות וקניית בגדים אך יביא לפנויים\ות אפשרויות רומנטיות חדשות . 

מסר ל-2022: מסעו ל יופיטר בכל החצי שנה הקרובה בדגים מפעיל את הבית ה-6 של המפה וטוב לריפוי ושיפור בריאותי בכל הקשור לחיבורי גוף=נפש והקפדה על תזונה נכונה . יתכנו הקשרי עבודה לארצות אחרות , לימודים וקורסים בהקשר המקצועי בהחלט מומלצים .

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne