2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל  מאזניים
שני 3.10

היום מביא יותר תקשורת תנועה מידע ודיבורים אולי סביב שניי דברים נושאים או אנשים בגלל שניות כל שהי שמתקיימת כעת. חשוב להראות גמישות וסתגלנות למצבים מסביבכם. הירח בגדי יכול מכיוון אחר להחזיר משהו או מישהו מן העבר להוווה.


תחזית שבועית למזל מאזניים

טווח חיזוי : 1-8.10

הדגש על אסתטיקה לבוש והופעה נובע ממסעם של השמש וונוס שליטתכם השמיימית אצלכם במרחב האישי כעת מה שמגביר אנרגיות זוגיות וטוב בהקשר של חברה תרבות יצירה ומפגשים עם אנשים . אתם אכן מושכים אילכם יותר תשומת לב . מרס בתאומים נע בבית ה-9 מרחבי וטוב לספורט ונסיעות ומגביר חיזורים ורומנטיקה לבנות המזל הפנויות אך מאפשר חשיבה יותר עמאית ואישית משלכם גם ללא התחשבות במה חושבים עליי....ואולי כך גם רצוי כעת.


ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית


תחזית חודשית למזל מאזניים

בתקופה זו תרגישו תחושת התחדשות וזרימת אנרגיה חדשה וחזקה יותר בחייכם. ישנה מן התחלה חדשה הויטאליות גוברת. המוטיבציות להגביר את העצמאות, להתחזק ולהיות מרוכזים בעצמכם ובפעילות המיוחדת לכם. תיתכן גישה אנוכית ואפשרויות לתחושת מאבק ועימותים, רצון שהכל יהיה ויתנהל כאן מיד ועכשיו ללא דיחויי. זוהי תקופה של עכשויזם ומידיות ואפילו התנהגות ילדותית במקצת. ימים אלה טובים לספורט ופעילות פיזית, גם הרמה המינית יצרית גוברת, (סכנת פגיעות בראש או כאב-ראש אפשרית) המימד הפיזי מודגש. יתכן הקשר לדברים טכניים או לעיסוק סביב האוטו (תיקונים, מוסכים, מכירה, קנייה וכיו"ב). אנרגייה רבה יותר מושקעת בילדים וצעירים ואולי אפילו דחף לרקוד ולבטא את הגוף והפיזיות יותר. אצל אישה מיקום זה מחבר רעיונות ואנרגטית יותר לדמות גברית לילדים, בעל, חבר או חיזורים ורומנטיקה אם כי הצד הבולט הוא ישירות מידיות ואפילו אגרסיביות. הבית הראשון עוסק בכח והתמודדות ורצון לנצח - זהו זמן של תחרות וחיפוש אחר מקום ראשון. המבחן הוא ביכולת לתפקד בצורה עצמאית יותר ואולי אפילו מרדנית קצת. יכולה להיות סיטואציה של נסערות והתפרצות או מאבקיי כח. כללית ברמה ארכיטיפית - סולארית אנרגיה זו קשורה למזל טלה. המלצה פסיכולוגית לתקופה זו - מציאת איזון וקונסנזוס למרות הצורך להפגין תקיפות.

בנוסף ישנה אנרגיית פיצוי משלימה הקשורה לאירועים של בית ומשפחה, עבר והיסטוריה ונוסטלגיה (אולי ארוחה טובה במסעדה), אוכל, צילום וענייני קריירה ועבודה תוך החלטות של או - או לעתיד. לחץ ועומס זמן. יש להזהר בתקופה זו מפגיעות פיזיות אלימות ותוקפנות. המימד המשלים קוטבי של מאזניים מחבר זאת יותר לתחום הזוגיות והקפדה על הופעה חיצונית, תספורת או קניית בגדים, בשמים ותמרוקים. 


ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne