4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !


   הורוסקופ

    הישארו מעודכנים

תחזית יומית למזל  מאזניים
ראשון 29.1

חלקו הראשון של היום מכביד ועמוס נפשית אולי בהקשר הביתי משפחתי או זכרונות שעולים בתודעתכם . חלקו השני של היום יותר מאוורר משוחרר ומאפשר יותר אופטימיות וראייה רחבה של הנסיבות והדברים . הירח נע בשור וממקד גם בהקשר הכלכלי של תשלומים או קניות בנוסף תתכן התחדשות כל שהי .


תחזית שבועית למזל מאזניים

טווח חיזוי : 27.1-4.2

אתם בתחושה של דבר והיפוכו היות שמצד אחד השמש נעה בדלי בבית ה-5 ומאפשרת השפעה ודומיננטיות אך בגלל השפעה קוטבית מעגלית מיסטית של הבית ה-11 יתכנו ניתוקים ופרדות הפתעות וצורך לפעול בצורה עצמאית אישית מקורית וחדשנית באם אתם רוצים לקדם את מה שעל הפרק כעת. מכיוון אחר יש לקחת בחשבון את ונוס שליטתכם הכוכבים ומוליכת האנרגיה שלכם שמצויה כעת בדגים מעייפת מחלישה מסבכת ומבלבלת ובעיקר מצריכה אתכם ליותר הקרבה וטיפול יחד עם ויתור הקרבה אולי גם בלבול כל שהו . מרס בתאומים טוב לספורט טיולים ולמידה .

ירון ליבנה 
הקורס החדש באסטרולוגיה יפתח 8.2 מכללת מדיטבע פתח תקוה ב8.2 בימי רביעי בין 17-20 . 8 מפגשים מלאים וגדושים של למידה ניתוח וחיזוי יחד עם רעיונות העומק של 12 המזלות בממד הפילוסופי והרוחני מיסטי .
לפרטים והרשמה : 03-9233946האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )ניתן לתאם עמי ניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אצלי בחדר העבודה וישנה כמו כן אפשרות לשיחה טלפונית במימד . לתאום-098948473מגמות שנתיות :2023

מאזניים שנולדו בין 17-22לאוקטובר חשים את הזוית של פלוטו מגדי ( שינויי מגורים עבודה ומשפחה כולל שינויים פסיכולוגים ואולי אפשרות להיריון ולידה למעונינים) . לאלו שנולדו מסוף ספטמ עד 8 לאוקטובר תתכן רגישות פיזית או נפשית בגלל זוית קוטבית של כירון מטלה . חשוב להדגיש את מיקומו של יופיטר בטלה מגמה זו תאפשר יותר מיקוד בזוגיות אהבה ורומנטיקה כולל יכולת לשיתופי פעולה מקצועיים . אורנוס בשור מגביר אפשרויות של לידות והיריונות אצל בנות המזל ומאפשר שיפורים כלכליים וכספיים . יחד עם אלה הוא מביא בצורה כל שהי שינוי פנימי פסיכולוגי של ניתוק מהעבר והאצת תהליכים קדימה לכיוון עתידי.