4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar


כל החדשות בקליק אחד !


   הורוסקופ

    הישארו מעודכנים

תחזית יומית למזל סרטן
ראשון 29.1

הירח נע כעת בשור ולכן יתכנו מצבי הפתעה ואקראיות כמו גם שינויים בתכניות ולוח זמנים וכנראה גם מפגש עם יותר אנשים . דומה שאתם ממקדים אילכם יותר תשומת לב . הראו חשיבה מקורית עצמאית אישית ולא שגרתית בכדי לקדם את מה שעל הפרק וחשוב מבחינתכם.

תחזית שבועית למזל סרטן  
טווח חיזוי : 27.1-4.2

מסע השמש בדלי מפעיל כעת את קוטביות הבתים 8-2 מה שממקד יותר בהקשר הכלכלי כספי הן בגלל תשלומים שיש לבצע כמו גם בהקשר לקניות ורכישות שעל הפרק. האפשרות של נתק ממשהו או מישהו תתכן כעת כמו גם מכיוון אחר סוג של התחדשות מסויימת . אתם נחשפים להתנהגות גסה של הסובב ולהקצנה ולכן חשוב לשמור על רוגע ושקט נפשי . ונוס בדגים מגבירה מתח רגשי מיני וטובה לרומנטיקה בודאי ככל שמדובר בחיזורים לפנויים\ות שבכם.מגמות שנתיות :2023

מעברו של יופיטר לטלה יגביר לכם הזדמנויות ואפשרויות מקצועיות לחודשים הקרובים .מיקומו של סאטורן לבית ה-8 של המפה תאפשר במימד מיסטי כל שהו סוג של מהפך ושינוי סביב נושאי קרירה ועבודה ויחד עם זאת תביא שינויי תפיסה ועומס נפשי בכל הקשור ליחסים זוגיים . מעברו באביב לדגים ישנה תפיסות ונסיבות בהקשר המקצועי מסעו של אורנוס בשור מתרחש בבית ה-11 ולכן משנה גישה בכל הקשור לחברויות ומגע עם אנשים ובצורה כל שהי מדרבן אתכם ליותר עצמאות בחיים תוך ניתוק מהישן והליכה לחדש . סרטנים שנולדו בשלישון האחרון של המזל יחושו את הזוית ההרמונית של נפטון מדגים בבית ה-9 מה שיכול להיות טוב בכל הקשור ליצירה, השראה , שינוי פילוסופיית חיים ותפיסת עולם והגברה של מודעות מיסטית רוחנית .
סרטנים שנולדו בין ב--15-19 ליולי חשים כעת את זוית 180 המעלות מכוכב פלוטו לשמש במפתם האישית . זוית זו מייצרת שינויים במישור הנפשי פסיכולוגי עמוק וטובה למשל להיריון ולידה למעונינות. לפלוטו יש איפיון שמייצר משבר והתחדשות ומגביר תשוקות ומיניות. בכל מקרה זוהי לא זוית קלה בהרגשה והיא יכולה לייצר חששות ופחדים כמו גם נזקים וקילקולים. לאלו שנולדו בין מסוף יוני עד ה7 ליולי תתכן כעת רגישות פיזית ואולי גם נפשית בגלל הזוית המדוייקת של 90 מעלות מכירון בטלה לשמש במפתם האישית.

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne