2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל סרטן
שני 3.10

מחויבויות ולחץ עם עומס זמנים עדיין מורגשים בגלל מיקום הירח בגדי שמייצר עיכובים ואילוצים למרות הרצון והצורך לפעול בצורה יותר מהירה . הקדישו יותר להופעה וניראות והראו יחס מפרגן לבני\ות הזוג .

ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל סרטן 

טווח חיזוי : 1-8.10

לחץ ועומס זמנים מורגשים כעת יותר בגלל צורך לתמרן בין משימות מקצועיות של קרירה ועבודה לבין המחויבויות המשפחתיות והביתיות. תתכן חזרה של אנשים נושאים או גורמים מן העבר להווה והגברת תחושת זכרון ונוסטלגיה . מרס ממשיך בתאומים ומכביד על הסרטניות בכל הקשור לגבר ולילדים שלא במיטבם כעת פיזית או נפשית ואולי מצויים בבלבול כל שהו. הצורך לטפל להקריב ולסייע אכן מורגש אצל הסרטניות.

תחזית חודשית למזל סרטן

למיקום השמש בבית ה- 4 שלכם ישנו מימד אידאי - ארכיטיפי של מזל סרטן המקשר אתכם יותר לתחום הבית, המשפחה, המגורים, דמות האם, האב וההורים בכלל. יכולים כעת לעלות זכרונות נוסטלגיות ודברים או אנשים הקשורים בעבר, ובהיסטוריה חוזרים להווה מבלי שתכננתם זאת אפילו. זמן עבר משחק על מגרש ההווה. העבר קשור גם להקלטות היסטוריה, ארכיאולוגיה אך גם טיפול שיניים / חניכיים, עיניים או רחם וחזה אצל אישה וגם סוכרים עלולים להתרחש כשמתבוננים ברמת גוף ונפש באסטרולוגיה. המימד הטיפולי והצורך לגלות יותר הזדהות ריגשית מתרחש, יש עיכובים וחוסר ביטחון וקשה לקדם דברים קדימה אלא ישנה תחושה אנכרוניסטית מסויימת. מעבר מגורים או שיפוץ הדירה / בית רלוונטים לימים אלה אך במקביל ישנה תחושה של פאסיויות - אתם יותר מושפעים מאשר משפיעים בכלליות.  ענייני  כסף  קשורים לבית זה ותחום הבריאות ובריאות המשפחה. הבית ה- 4 סרטני קשור למראות  אך תחושת 'המראה  וההשתקפות' יכולה לבוא לידי ביטויי ברמה הפסיכולוגית דרך אדם אחר או מחשבות ורפלקסיה לגבי העבר והזיכרונות. ביקור במסעדה טובה או הכנת ארוחה טובה אף הם רלוונטים לתקופה זו - אולי טיפול באוספים ודברים ישנים שנזרקים בבוידם. אנרגיות הפיצויי של הבתים 10, 1 ו- 7 יופיעו בהחבא ובגלויי בדמות עיסוק בקריירה מגע  עם בוסים ממונים, סמכות, לחץ זמן ועיכובים וצורך להחליט שחור או לבן או-או. תחום הזוגיות ואולי הקפדה יותר על הופעה וקניית בגדים, בשמים ותמרוקים. אולי פעילות ספורטיבית או עימות ורצון לנצח. התמקדות בילדים ואנשים צעירים ואפילו אפשרי ניהול משא ומתן והשגת פשרה או אולי ביקור בבית מלון. תיתכן תחושת אולטימטום שלכם או כלפיכם.בד"כ כשהשמש בבית ה- 4 חסר אנרגיה ואין מצב רוח עד דיכדוך ורחמים עצמיים. 

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne