2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל  עקרב

תחזית יומית למזל עקרב

שני 3.10

המשך מסעו של הירח בגדי מאפשר לכם לחבר את הפרטים לשלם רחב יותר ולבנות תמונה נכונה יותר של הנסיבות והדברים. כמו כן היום מגביר תקשורת תנועה ומידע ואולי מייצר שניות כל שהי בפועל או בהרגשה שלכם. 


תחזית שבועית למזל עקרב

טווח חיזוי 1-8.10

הרגשותת העייפות ואולי גם אי בהירות כל שהי נובעים ממסע השמש במאזנים יחד עם ונוס באזור רגיש במפה העקרבית הצורך בויתורים והקרבות כמו גם בצורך לטפל ולהקריב יותר לסובב ולמקורבים מורגש יחד עם ממדים של ביקורת ואולי צורך לדייק בפרטים הקטנים . פלוטו שליטכם בנסיגה בגדי מעכב מכווץ ומצמצם תהליכים ואתם חשים סוג של כרוניות שמתמשכת עוד ועוד ללא פיתרון . תחושת הצנזור שאתם חשים לא תימשך לתמיד היו סבלנים. 

ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית חודשית למזל עקרב

בבית העשירי שהתה ויצגה לגביכם השמש את קויות הזמן והרצף, אח"כ עברה לבית ה- 11 (וזהו מעבר ממימד ארכיטיפי גדיי לדליות) בו משתבשת קויות הזמן ורעיון הקפיצה הקווטית מקבל ביטויי בנפש האדם בצורת ניתוק ופרידות, הפרעות קצב והשלכות לעתיד ממש 'מנהרת הזמן' אמנם זמן אך משובש - כעת הבית ה- 12 הרעיון האלוהי הוא יציאה ממימד הזמן לחלוטין לנצח - לא לזמן משובש אלא להעדר זמן לחלוטין. התמוססות, הרגשה פיזית לא טובה, אישפוז, טיפול רפואי או פסיכולוגי, הסגר, בית סוהר ותחושת קורבן והקרבה יכולים להתרחש או לפחות רוח הדברים הללו. אתם מוצאים את עצמכם מתנדבים ועושים בחינם, ישנה תחושת ריק וואקום וגם חוסר תקשורת או שבכלל אין ערך למילים, הנצחיות הדגית יוצרת תחושת מעגליות וסתמיות - במובניה הטובים היא קשורה למתן בסתר, יצירתיות, משחק ומוסיקה אך גם תהליכי פרישות, זיכוך, נזירות וטהרה. ההמלצה היא להיות קצת יותר רוחניים ולפרוש במקצת מענייני דיומא. בבית ה- 12 הדגי נדרש לעשות ויתור ולא לחוש תחושת החמצה והפסד העשויה להתבטא באם תתעקשו לא לוותר בפרט כשמדובר בתחום המטריאליסטי יותר. בלבולים וטעויות בשיפוט, אכזבות ואבדנים יכולים להתרחש - עדיף אולי לא לפעול, לנוח ולשמוע מוסיקה שהיא נגזרת של מיקום אסטרולוגי זה. סתם טוב לדעת שתחום זה קשור בשלפוחית שתן, נוזלים, זיהומים, עיכול ובטן (בית 6), כימיה, טקסטיל, נעליים ושטיחים וגם לפילים... יש יכולת לאבד זהות ולשחק דמות אחרת או אבדן וטשטוש הזהות באמת. מצביי תלות, כמיהות, ציפיות וכיסופים לא ריאליים קשורים למיקום זה - אשליות וקשרים לסמים, אלכוהול, אויבים וסתרים והרס עצמי וגם מנגנוניי הכחשה.

אין אפשרות לנתק מצבים כעת ויש צורך לגלות יותר אמפתיה - הזדהות ולטפל ולהקריב. אפשרות לשהייה במקומות הקשורים לים, אגמים, נהרות ונחלים, מדבר, ג'ונגלים או ערבות שלג - רובם ככולם קשורים להומוגניות הדגית של בית 12. יתכן ותחושו נפגעים מביקורת בעקבות חוסר הבהירות שלכם וטשטוש הזמנים וידרשו מכם דיוק, מלל ובהירות בגלל פיצויי בית 6 אך תתקשו לעמוד בכך. תיתכן כפילות - דואליות במשהו מסויים וניסיונות לטיולים ולספורט או רצון לזכייה והגרלה או הקשר לחו"ל בגלל פיצויי האנרגיה של בית 9 הקשתי. 

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne