4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !


   הורוסקופ

    הישארו מעודכנים

תחזית יומית למזל  עקרב
ראשון 29.1

הירח נע כעת בשור המזל הקוטבי שלכם ולכן מצריך מכם לפעול בצורה יותר מהירה ועצמאית על הנסיבות כעת . הקפידו על לבוש הופעה ויצוגיות . היו קשובים לילדים וצעירים שזקוקים לכם

הקורס החדש באסטרולוגיה יתקיים במכללת מדיטבע בפתח תקוה ויפתח ב8.2 בימי רביעי . הקורס כולל 8 מפגשים מלאים וגדושים של ניתוח וחיזוי אסטרולוגי בימי רביעי בין 17-20. הקורס מכיל את רעיונות העומק הפילוסופים -רוחניים של העולם הכוכבי ויישומים כמובן.לפרטים והרשמה : 03-9233946האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגלטרנסלייט לעברית )ניתן לתאם עימי פגישה לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית . קיימת כמו כן אפשרות של שיחת טלפון במימד האישי . לתאום-098948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי. 


תחזית שבועית למזל עקרב
טווח חיזוי 27.1-4.2

מסע השמש בדלי מפעיל את קוטביות הבתים 4-10 של המפה ולכן מייצר לחץ זמנים מקצועי כולל צורך לקבל החלטות ולהציב גבולות ברורים אך יחד עם אלה תתכן גם חזרה של משהו או מישהו מן העבר להווה ומיקוד בנושאי מגורים בית ומשפחה . מסעה של ונוס בדגים כעת תגביר אפשרויות רומנטיות ככל שמדובר בפנויים\ות שבכם . מרס בתאומים בבית ה-8 מגביר מתח רגשי מיני ומאפשר אצל בנות המזל הפנויות התחדשות של קשר רומנטי .ילדים וצעירים במשפחה מייצרים כעת עומס רגשי בהתנהגות לא רגועה.מגמות שנתיות : 2023.

 מיקומו של יופיטר בטלה בבית ה-6 במהלך ישיר יחבר ביו עבודה ללימודים ורעיונות חדשים אולי אף בהקשר לארצות אחרות וטוב גם לריפוי במימד הבריאותי. . סאטורן יעבור לדגים באביב הקרוב ויביא התחזקות מקצועית על בסיס יותר הכרה תהודה ופרסום לפעילותכם.עקרבים שנולדו בשלישון השני של המזל חשים את הזוית הקוטבית של אורנוס לשמש שלהם משור ולכן מגבירים עצמאות ומתנתקים מימה שלא ניתן להמשיך איתו יותר . אורנוס מטבעו מאיץ תהליכים קדימה ומשחרר מן העבר הן הפרקטי והן הפסיכולוגי.

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne