4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !


   הורוסקופ

    הישארו מעודכנים

תחזית יומית למזל  קשת

תחזית יומית למזל קשת
ראשון 29.1

הירח נע כעת בשור ולכן מפעיל את קוטביות הבתים 6-12 כך שצריך לשים לב ולדייק בפרטים הקטנים ותתכן גם ביקורת מצדכם או אולי ממישהו כלפיכם. משהו חסר מאכזב או מתבטל היום . הראו מוכנות לטפל ולעזור למקורבים ולסובב.


ירון ליבנה 

הקורס החדש באסטרולוגיה יפתח ב8.2 במדיטבע פתח תקוה . הקורס יכלול 8 מפגשים של 3 שעות כל מפגש בימי רביעי מ17-20. ויכיל את רעיונות העומק הפילוסופים-רוחניים של 12 המזלות יחד עם ניתוח וחיזוי ויישומים נוספים .
לפרטים והרשמה : 03-9233946האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית)ניתן לתאם פגישות לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית . קיימת גם אפשרות לבצע שיחת טלפון במימד אסטרולוגי אישי עימי. 098948473לגבי קורס אסטרולוגיה ניתן ליצור עימי קשר .

תחזית שבועית למזל קשת

תחזית שבועית למזל קשת

טווח חיזוי: 27.1-4.2

מורגשים כעת יותר נסיעות תנועה מידע ולמידה . תתכן כמו כן מחשבה על ביצוע החלפה ושינוי אולי גם התלבטות בין שניי דברים אנשים או נושאים .מחשבות בהקשרים לטיולים ונסיעות עולות יותר בתודעה . חשוב להראות גישה של פתיחות אופטימיות והומור במגע עם המקורבים והסובב. מרס בתאומים כבר בהילוך ישיר מגביר חיזורים ורומנטיקה לבנות המזל הפנויות ותורם לניראות לבוש ו והופעה . ונוס בדגים מאפשרת לטפל באסתטיקה של המגורים כמו גם להחזיר אנשים מן העבר להווה על בסיס חברתי וגם רומנטי.


מגמות שנתיות :2023

יופיטר נמצא כעת בטלה בבית ה-5 של המפה ולכן יכוון ליותר עצמאות ואפשרות לקבלת פרסום והכרה לפעילותכם . יהיו הפתעות ומימדים של חדשנות שיופיעו בחיים . 23 טובה ללימודים נסיעות וספורט . משהו באופן המחשבה וההסתכלות על החיים ישתנה ויגביר הרגשה יותר מיסטית רוחנית יצירתית ופילוסופית לגבי המתרחש אתכם ובכלל . מיקום זה של יופיטר בבית ה-5 של המפה טוב לרומנטיקה ואהבה ויכול לייצר יותר פרסום והכרה לפעילותכם וגם יגביר יצירתיות.. אורנוס בשור יביא שינויים בעבודה ובדפוסי הפעילות לכיוון עצמאי וחדשני יותר . כמו כן יגבר מודעות בכל ההקשרי גוף=נפש בנושאי בריאות וריפוי .קשתים שנולדו בין-. 9-14.12 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפתם האישית ולכן מרגישים בלבול ואי בהירות כמו גם תחושה שהדברים מצויים בסוג של הסגר או מעגליות ואפילו תחושת בדידות וחוסר תקשורת. זוית זו מגבירה מצבי קרבן והקרבה לא מאפשרת להתנתק מדברים ומייצרת אפילו מנגנוניי הכחשה וצורך לחבוש מסיכות ולשנות זהות...היצירתיות והרוחניות גוברים. 

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne