2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל  קשת

שני 16.5

הירח עד 14 בעקרב מעייף ואולי קצת מכביד אך אכן בצהריים עובר ישירות אילכם מחזק ומגביר לכם אנרגיות מצב רוח וביטחון עצמי . נראה שתוחמאו על הופעה ולבוש ואולי באמת ניתן לתת גיחה לקניון הקרוב לחידוש מלתחת הבגדים . הראו יחס חם ומפרגן בזוגיות .


ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל קשת

 

תחזית שבועית למזל קשת

טווח חיזוי: 14.5-21.5

יש לייחס משקל פרשני משמעותי למעברו של יופיטר לטלה כמוליך האנרגיה המרכזי של הקשתים\ות . בחודשים הקרובים תחושו בסוג של התחלה חדשה וגישה יותר מהירה ועצמאית לפעילות ולחיים . לקשתיות הפנויות הוא יביא קשר חדש בהקשר הרומנטי . נראה שתזכו בקרוב ליותר הכרה ותהודה על פעילותכם . מרס בדגים מצריך לטפל יותר בילדים וצעירים במשפחה אך גם יכול להחזיר לקשתיות הפנויות מחזרים מן העבר להווה . 

מסר ל2022: שליטכם יופיטר נע כעת בדגים עד מאי ולכן יסיט יותר תשומת לב לנושאי מגורים בית משפחה כמו גם לאפשרות הרחבת משפחה הריונות ולידות . במישור הפסיכולוגי הוא יפנה מבט לכיוון הרוחני מיסטי ויחזיר אנשים או גורמים מן העבר חזרה להווה .

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne