2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar


כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל שור

  שני 16.5

הירח בעקרב מחזק ותורם להופעה ואסתטיקה כמו גם ליותר מיקוד בזוגיות וביחסים . מעבר הירח בצהריים לקשת מאפשר סוג של התחדשות ואולי יותר מודעות פסיכולוגית לגבי המקורבים והסובב. הרצון לקניות ורכישות מתגבר . 


בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל שור

טווח חיזוי : 14.5-21.5

חשוב השבוע לנקות שולחן מה שקרוי כל עוד השמש אצלכם בשדה האישי . ונוס בטלה ואתם ממוקדים יותר סביב ילדים וצעירים במשפחה . חשוב לציין את מעברו של יופיטר לטלה לחודשים הקרובים שיאכלס את הבית ה-12 של המפה . מיקום זה טוב לריפוי אולי בהקשר לרפואה לא קונבנציונלית ולהגברה של הממד הרוחני . סקרנות והחשפות לחומרים מיסטיים יעלו על הפרק יותר כעת. מרס בדגים ורצוי להראות גישה יותר סלחנית ומטפלת במגע עם חברים שאולי זקוקים לכם עכשו . 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי באנגלית הוא מכיל יישומים מתקדמים של ניתוח וחיזוי: www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט ולתרגם את הטקסט לעברית .

לידיעה: 

ניתן להתחבר עימי בפיס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמני השידורים, רדיו טלבזיה ומופעים.הספר האחרון שלי : אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצאת ידיעות\אסטרולוגי) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי).מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל שור )לגבי קורס אסטרולוגיה שמתוכנן לזמן הקרוב למעונינים יש לפנות אליי :09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וניתן לקיים גם שיחות טלפון בנושא . לפרטים -098948473