3 דקות קריאה
03 Mar
03Marכל החדשות בקליק אחד !


   הורוסקופ

    הישארו מעודכנים

תחזית יומית למזל שור 
טווח חיזוי - 27.1-4.2

ונוס בדגים מביאה כעת יותר צורך מבחינתכם להראות גישה של טיפול הקרבה והתנדבות במובנים מסוימים וזהו בעצם מבחן של נתינה ללא תמורה . ויתורים והקרבות יורגשו יחד עם קצת עייפות ואף בלבול מסוימים.. מסע השמש בדלי ממקד כעת יותר בקרירה ועבודה אך יכול להחזיר משהו או מישהו מן העבר להווה . מרס בתאומים מגביר רצון לקניות ורכישות . צאו לסרט טוב והקשיבו למוזיקה הללו ישחררו אתכם קצת מהפרקטיקות היום יומיות.

ירון ליבנה
הקורס החדש באסטרולוגיה יפתח במדיטבע בפתח תקוה ב8.2 בימי רביעי מ17-20. הקורס יכלול 8 מפגשים מלאים וגדושים ברעיונות העומק הפילוסופיים -רוחניים של 12 המזלות יחד עם ניתוח וחיזוי.להרשמה : 03-9233946האתר החדש שלי באנגלית : www.astrowiz.me ( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )ניתן לתאם עמי פגישה \או שיחת טלפון לניתוח וחיזוי אסטרולוגי אישי . 09-8948473לגבי מעונינים בקורס אסטרולוגיה לפנות אלי . 

תחזית שבועית למזל שור
טווח חיזוי - 10-21.1

מסע השמש בגדי בבית ה-9 מרחבי מאפשר לכם כעת הסתכלות רחבה ופנורמית יותר על הדברים והנסיבות ובעקבות כך לגבש אסטרטגיות פעולה נכונות יותר יחד עם מחשבה על ביצוע שינוי או החלפה אולי גם התלבטות סביב שניי דברים אנשים או גורמים . יתכנו הקשרים ללימודים ולארצות אחרות . מסעה של ונוס בדלי בשלישון מרקורי יגביר כעת תקשורת תנועה ומידע ויאפשר להתנתק מימה או מי שלא ניתן להמשיך את הרצף הרגיל עימם . צפו להפתעות ונסו לחשוב ולפעול בצורה אישית עצמאית מקורית וחדשנית בכדי לקדם את מה שעל הפרק מבלי לחזור על דפוסי עבר שלא רלוונטים כעת במצבים שנוצרים.


מגמות שנתיות :2023

ילידי השלישון השני של שור יחוו ב-2023 את הצמידות של אורנוס לשמש במפתם האישית ולכן יחושו ויאלצו לחוות ניתוקים ופרדות מימה או מי שלא ניתן להמשיך איתו יותר . המגע של אורנוס בעיקר יגביר עצמאות מקצועית וחדשנות בשטח העבודה . יופיטר בטלה מפעיל את הבית ה-12 ויאפשר נסיעות לימודים והרחבה של פילוסופית החיים ותפיסת העולם וטוב גם לפעילות יצירתית ורוחנית. .מיקומו של סאטורן בסוף דלי מכביד על ילידי סוף שור ומייצר עומס וצורך בהחלטות מקצועיות לעתיד.מביא כעת מחשבה על ההקשר המקצועי בצורך להעריך נכון מגמות עתידיות ויאפשר לפתח חדשנות מקצועית והתפתחויות משמעותיות בהקשר הקריירה . מעבר סאטורן באביב הקרוב לדגים יגביר שינוי במגמות של קריירה ועבודה בעיקר אולי לחדשנות וכיוון יותר עצמאי מבחינתכם.

ניתן להתחבר עימי בפיס בוק(yaron livne) ובכך להיות מעודכנים בזמני השידורים, רדיו טלבזיה ומופעים.הספר האחרון שלי : אינטרמצו אסטרולוגי ( הוצאת ידיעות\אסטרולוגי) מצוי בצומת ספרים ובסטימצקי).מאמרי עומק ניתן לקרוא בבלוג: yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל שור )לגבי קורס אסטרולוגיה שמתוכנן לזמן הקרוב למעונינים יש לפנות אליי :09-8948473ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי מפה אסטרולוגית אישית וניתן לקיים גם שיחות טלפון בנושא . לפרטים -098948473