2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל תאומים

תחזית יומית למזל תאומים

שני 3.10

הירח בגדי מגביר כעת רצון לקניות ורכישות ומצריך לבצע תשלומים למינהם בגלל מסע השמש בבית ה-8 של המפה . מיקום זה מאפשר בצורה מסויימת גם התחדשות כל שהי . המנעו מתגובות מקצנות כלפי הסובב שאולי מתנהג בגסות ובחוסר רוגע.

מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן >

ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל תאומים
טווח חיזויי : 1-8.10

מסעם של השמש וונוס במאזניים מגביר יצירתיות ויכולת השפעה שלכם על הסובב ומביא למפגש עם יותר אנשים אך מצד שני יתכנו גם ניתוקים ופרידות סביב משהו או מישהו . חשוב להראות חדשנות ועצמאות בפעילותכם מבלי לחזור על דפוסי עבר שלא יעזרו כעת.מחשבות על רכישות וקניות גוברות כמו גם כיוון של נסיעה או טיסה לחו"ל. מרס אצלכם מגביר חיזורים ורומנטיקה לתאומות הפנויות וממק בילדים וצעירים במשפחה שזקוקים לקרבתכם. שימרו מתאונות וחבלות .

 

תחזית חודשית למזל תאומים

המרחב הארכיטיפי של הבית ה- 5 מתקשר לביטויים של אהבה, יצירה, עיסוק בתחביבים, התבלטות, סמכות וקבלת תהודה והכרה עד עמידה ב"אור זרקורים" תוך הדגשת העצמאות והיחודיות האישית שלכם בתחום בו אתם רוצים לזכות בשם מוניטין והכרה מהסובב.

הבית ה- 5 קשור גם לילדים, רומנטיקה ודמות האב ועיקרון האבהות בכלל. הרצון לחיות ולכייף חזק מהרגיל, לבטא אהבה ותשוקה ובו זמנית לזכות בכבוד על מעשיכם. האגו משחק כאן תפקיד לא מועט. יתכן צורך להפגין דומיננטיות ושליטה יותר מהרגיל או להכנס לתוך תפקיד ולהיות שחקן לפרק זמן מסויים. תשומת לב לא תהיה חסירה נקוה שחיובית במהותה (ולא שלילית). אנרגיות הפיצוי (הכפופות לרעיון ה אחדות והשלם האלוהי באסטרולוגיה הקודם לחלקים ומן הסתם אינו סכום חלקיו של הבתים 2 - 8 ו- 11 יתבטאו בגלויי או בהחבא והפיצוי על ההחצנה של הבית ה- 5 יהיה בהסתרה מניפולציה ותחושת השפלה ונבגדות, עינייני מין וכספים ויכולת התחדשות (וגם אירוע בריאותי רפואי) . מצב כפיתיות ודברים שחוזרים על עצמם יבואו לידי ביטויי, קיימת בגלל בית 11 אפשרות של ניתוקים ופרידות, הפתעות ותדהמות, הימצאות במקומות גבוהים במיוחד או נמוכים תת-קרקעיים, עיסוק בהייטק, מחשבים ומגע עם קבוצות ואנשים. קשה לשמור על הרצף ומימד הזמן משתגע קצת. בנוסף אנרגיית הפיצויי של הבית ה- 2 מחברת אתכם לרכישות, קניות, ענייני תקציב, כספים ועקשנויות. המבחן הוא בלהיות עצמאים ומקוריים. הצורך להיות מנהיג ולגלות כריזמה ודומיננטיות יכול להופיע ולקבל ביטויי כאישיות. 

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne