2 דקות קריאה
03 Mar
03Mar

כל החדשות בקליק אחד !

תחזית יומית למזל תאומים

שני 16.5

אתם מפגינים יותר הומור ואופטימיות במגע עם הסובב כנראה מתוך ראייה רחבה יותר של הדברים ומוכנות לקחת סיכון . מעבר הירח לקשת בצהריים יחזק ויגביר לכם אנרגיות וביטחון עצמי וימקד יותר ביחסים וזוגיות .

מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן >

ירון ליבנה 

בקרו באתר האסטרולוגי-נומרלוגי החדש שלי יש בו יישומים וניתוחים חדשניים : www.astrowiz.me האתר הוא באנגלית אך ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט יתורגם לעברית

תחזית שבועית למזל תאומים

טווח חיזויי : 14.5-21.5

מעברו של יופיטר לטלה לחודשים הקרובים יפעיל בצורה חיובית את ההקשר החברתי ומגע עם גופים גדולים באופן כללי יחד עם אפשרות להחשף ליותר אנשים ולהגביר פרסום הכרה ותהודה לפעילותכם . לפנויים\ות יהיו הפתעות רומנטיות מכיוונים בלתי צפויים . הנסיגה של מרקורי אצלכם משבשת מידע ותקשורת ואולי יוצרת תקלות במכשירים חשמליים ודגיטליים . מרס ממשיך בדגים ומביא גישה יותר תחרותית בעבודה כולל צורך לפעול בצורה יותר מהירה . 

 האסטרולוגי-נומרלוגי החדשני שלי באנגלית הוא מכיל יישומים מתקדמים של חיזוי וניתוח : www.astrowiz.me ניתן לעשות גוגל טרנסלייט והטקסט מתורגם לעברית .

מסר ל-2022: מסע השמש בדגים בכל החודשים הקרובים עד למאי ימקד יותר את האנרגיות בהקשר של קרירה ועבודה כולל הסתכלות אסטרטגית מקיפה יותר על האפשרויות ואופניי הפעולה . ההמלצה היא לפעול בשיתופי פעולה . מיסוד יחסים זוגיים יהיה על הפרק . 

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne