4 דקות קריאה
03 Mar
03Mar


כל החדשות בקליק אחד !


   הורוסקופ

    הישארו מעודכנים

תחזית יומית למזל תאומים
ראשון 29.1

היום מביא יותר תנועה מידע ותקשורת אולי סביב שניי דברים אנשים או נושאים ואתם נדרשים לתמרון וגמישות בכדי להניע את הדברים לכיוון הנכון . הירח מצוי כעת בשור ולכן מפעיל את קוטביות הבתים 12-6 מה שמצריך מכם להראות גישה יותר טיפולית סביב הדברים ותורגש ביקורת . הקפידו על הפרטים הקטנים ודייקו בנתונים .


ירון ליבנה 
הקורס החדש באסטרולוגיה יפתח במכללת מדיטבע בפתח תקוה ב 8.2 בימי רביעי בין 17-20 . 8 מפגשים מלאים וגדושים המכילים הן את רעיונות העומק
הפילוסופים-רוחניים של 12 המזלות יחד עם ניתוח וחיזוי .לפרטים והרשמה : 03-9233946האתר החדש באנגלית : .www.astrowiz.me( ניתן לעשות גוגל טרנסלייט לעברית )ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית. ניתן כמו כן לקיים שיחות טלפון אסטרולוגיות לחדר העבודה . 09-8948473למעונינים בקורס אסטרולוגיה ניתן לפנות אלי.

תחזית שבועית למזל תאומים
טווח חיזויי : 27.1-4.2

מרקורי נע בגדי בשלישון השני של ונוס ולכן מפנה יותר תשומת לב לעבודה ועשייה אך גם לניראות לבוש והופעה . מסע השמש בדלי בבית ה-9 מרחבי מאפשר כעת הסתכלות פנורמית רחבה יותר על הנסיבות והדברים יחד עם התלבטות האם לבצע החלפה ושינוי או ללא . ונוס בדגים מגבירה יצירתיות מקצועית ויכולה לקשור בין עבודה ולרומנטיקה ככל שמדובר בפנויים\ות . שימו לב יותר למכונית ותחזוקתה . הירהורים על טיולים ונסיעות עולים כעת בתודעה יותר .


מגמות שנתיות :2023

תאומים שנולדו מה6-10/6 חשים את זוית 90 המעלות של נפטון מדגים לשמש במפה האישית שלהם. זוית זו מבלבלת מסבכת ומייצרת אי בהירות קורבניות ואשליות כמו גם אי יכולת להתנתק מדברים או גורמים מסוימים. נפטון מתקשר למסיכות מנגנוני הכחשה וריבוי פנים וזהויות שיכול כעת לבוא לביטוי. הוא מחליש את החיוניות ומייצר הרגשה פיזית נפשית לא ברורה כמו גם צורך להקריב להזדהות לאמץ ולטפל יותר. זוית זו מגבירה יצירתיות רוחניות ומוסיקה. מעברו של סאטורן לדגים באביב הקרוב יחבר בשנתיים הבאות להקשרי עבודה יחד עם רעיונות מקצועיים חדשים יעלו על הפרק אולי גם בהקשרים לארצות אחרות . מיקומו של יופיטר בטלה יגביר נסיעות ספורט לימודים ויפתח לפנויים אפשרויות של אהבה וזוגיות .

ניתן לקרוא מאמרי עומק בבלוג שלי www.yaronlivne.wordpress.com ( כולל המאמר על מזל טלה )למעונינים בקורס האסטרולוגיה \מתחילים ומתקדמים ניתן ליצור עימי קשר :09-8948473 כמו כן ניתן להגיע אליי לניתוח וחיזוי של מפה אסטרולוגית אישית . ישנה גם אפשרות לקיים שיחות טלפון במימד.ספרי האחרון הוא " אינטרמצו אסטרולוגי" ניתן להשיגו בצומת ספרים בדרך כלל.ניתן להתחבר עימי בפייס בוק-yaron livne