3 דקות קריאה
25 Dec
25Dec

כל החדשות בקליק אחד !

    בריאות

     הישארו מעודכנים


בוקר קר וגשום בחופי הכינרת, 13 מעלות צלסיוס.

שצוות חוף צמח המחודש, מאכיל את חתולי החוף ביום חורף קר, מצטרפת משפחת היאוריות שקבעה את מושבה בחוף, לאחר נדודים מהנילוס, היאור (לכן שמן יאוריות). היאוריות הן חלק ממשפחת החוף, ואינן מפחדות מהחתולים , שמצידם, מקבלים אותן בברכה. 

חיים בדו קיום הלכה למעשה!

צילום- איציק לוי, איגוד ערים כינרת


עדכון מאתר החרמון 

בשל התגברות המערכת ושלג חזק שיורד, הצטברה שכבת שלג על צירי התנועה לאתר, אי לכך בשלב זה האתר נסגר לכניסת רכבים. הציבור מתבקש שלא להגיע לאזור.

 30 אלף מטיילים יצאו לטייל בגשם השבת בשמורות הטבע והגנים הלאומיים. *

מי אמר שאי אפשר לטייל בחורף? 

אלפי מטיילים הוציאו את הנעליים והמגפיים ויצאו לטייל בין השלוליות והנחלים הזורמים במרחבים הירוקים צפו בפריחה ירוקה מרהיבה של העונה.

בין האתרים המבוקשים היום היו: הגן הלאומי מצדה עם כ 2300 מבקרים, הגנים הלאומיים ירקון תל אפק וקומראן עם כ 1300 מבקרים בכל אחד מהאתרים. שמורת הטבע עין גדי עם כ 1500 מבקרים, שמורת הטבע מערת הנטיפים עם כ 1000 מבקרים.

אור כהן, מ"מ מנהל אגף שיווק ברשות הטבע והגנים: "חודשי החורף הם זמן ייחודי ליהנות ממגוון רחב של פעילויות מהנות וחווייתיות שמתאימות במיוחד לעונה ולבילוי חמים בחוץ לכל המשפחה. בין אם זה הצפון הירוק ושוצף הנחלים או הדרום המדברי שנוח ונעים אשר נמצא במיטבו העונה, תוכלו למצוא את המקום האהוב עליכם שיגרום לכם לחזור הביתה לאחר חוו…