2 דקות קריאה
08 Jan
08Jan

כל החדשות בקליק אחד !

    בריאות

     הישארו מעודכנים


כללית מחוז צפון מציינת את יום הרופא שחל ב 11.1

בריא להכיר את ד"ר עאמר חבשי, מומחה ברפואה פנימית במרפאת כללית עפולה עילית 


ד"ר עמאר חבשי, בן 35, נשוי ואב לשלושה ילדים, נולד וגדל בכפר אכסאל ובתום לימודי התיכון החל ללמוד רפואה באוניברסיטה בירדן, תקופה שזכורה לו כמאתגרת. "הריחוק מהבית והציפייה של המשפחה להצלחה, החדירו בי מוטיבציה, שעזרה לי להתגבר על כל הקשיים והמכשולים" שיתף ד"ר חבשי.


בתום לימודי הרפואה חזר הביתה ואת הסטאז' וההתמחות ברפואה פנימית, ביצע בבית החולים ברזילי באשקלון, כולל תורניות במיון. בתום ההתמחות, החל לעבוד במרפאות כללית מחוז צפון וכיום הוא עובד במרפאת כללית עפולה עילית. 


"בחרתי לעסוק ברפואה מכיוון שמדובר במקצוע מאוד אתגר, מרתק, עם נתינה ואהבת האדם. חיפשתי להיות חלק מעולמם של אנשים ולהביא לחיים שלי סיפוק עצמי, דרך עזרה לזולת והצלת חיים, תמיכה והקלה על כאבו וסבלו של האחר" סיפר ד"ר חבשי.  


במרפאת כללית עפולה עילית ניתן לקבל שירותים רפואיים בתחומים רבים: רפואת משפחה וילדים, נשים,  עבודה סוציאלית רפואית, שירותי סיעוד – אחיות ושירותי משרד – מינהל ובית מרקחת.


"אני מאמין כי ידע ומקצועיות בשילוב עם תיאום ציפיות, התייעצות ועבודת צוות הם אבני דרך להצלחה בתחום. אני שמח כשהמטופלים שלי יוצאים מהמרפאה מחייכים, זה חשוב בעיניי, בשביל זה אני כאן" סיכם ד"ר חבשי.