3 דקות קריאה
28 Apr
28Apr

כל החדשות בקליק אחד !

עכשיו בכותרות 

מגזין סופ"ש 

 מספרים ש...

 הכי חם


  הכי חם

מרפאת כללית אסתטיקה בעפולה

נבחרה למרפאה מצטיינת לשנת 2021

מרפאת כללית אסתטיקה בעפולה נבחרה לאחת המרפאות המצטיינות לשנת 2021 מתוך 17 מרפאות בפריסה ארצית של הרשת. אות הצטיינות הוענק למנהלת המרפאה, ניצה בן יקר, במסגרת אירוע שנתי חגיגי שנערך במעמד מנכ"ל ש.ל.ה רו"ח אילן שמש, הרופא הראשי של רשת כללית אסתטיקה ד"ר עמוס לויאב ומנהלת רשת כללית אסתטיקה לימור רפאל בלפונטה. השיקולים בבחירת המרפאה המצטיינת כללו קריטריונים שונים, ביניהם מצוינות, מקצועית ושירותיות.

בין המדדים על פיהם נמדדו הקריטריונים להצטיינות נמנים: שירות ויחס למטופלי המרפאה, ניהול צוות העובדים ורופאי המרפאה, מקצועיות בתפעול המרפאה, מכתבי התודה וההוקרה שהתקבלו במהלך השנה ממטופלי המרפאה והובלת המרפאה להישגים ללא פשרות.

מנכ"ל ש.ל.ה רו"ח אילן שמש: "רשת כללית אסתטיקה חרטה על דגלה להוביל את ענף הרפואה האסתטית בישראל, לא רק מבחינת איכות ובטיחות הטיפולים והניתוחים שמבוצעים אצלנו רק על ידי רופאים מנוסים שהוכשרו לכך, אלא גם בהיבט של דאגה לשביעות רצונם המלא של המטופלים והמטופלות שלנו. כל הכבוד לזוכים ואני רוצה להודות לכל עובדי ועובדות הרשת, על שנה פוריה ומוצלחת מאוד".


מנהלת רשת כללית אסתטיקה לימור רפאל בלפונטה: "לצד העבודה המקצועית בכל מרפאות הרשת, אנו שמים דגש מיוחד גם על יחס אישי ומענה איכותי ללקוחותינו. המרפאות שהוכתרו השנה למצטיינות עמדו בכל הקריטריונים שמלמדים על שירות מקצועי ואמין. ברכות למרפאות המצטיינות. יישר כוח, המשיכו כך".

עוד כתבות שיענינו אותך

בריאות :קדחת השחת" או "אלרגיה אביבית" - כל מה שרציתם לדעת על אלרגיה ולא העזתם לשאול


עוד בחדשות