4 דקות קריאה
28 Apr
28Apr

כל החדשות בקליק אחד !

עכשיו בכותרות 

מגזין סופ"ש 

  הכי חם

נעים להכיר ד"ר מורן אבני משכית

רופאת ילדים חדשה הצטרפה למרכז בריאות הילד עפולה.


"חשובה לי מאוד התקשורת עם המטופל הצעיר והוריו, אני מקפידה לתת שרות  ב"גובה העיניים", להיות קשובה ולא להיות עסוקה במחשב. במרפאה שלי הייתי רוצה ליישם שיח פתוח עם המטופלים וההורים, שיהיה מרחב בטוח לשוחח בו על הכל".


מרכז בריאות הילד בעפולה מצרף לצוות הרופאים את ד"ר מורן אבני.

מורן בת 36  נשואה ואמא ל2, מתגוררת בישוב מסד בגליל התחתון. את לימודי הרפואה סיימה בפראג ובאוניברסיטת תל אביב וביצעה התמחות ברפואת ילדים במרכז רפואי העמק. 

היא מתנדבת במד"א מגיל צעיר ואת ההחלטה להיות רופאה קיבלה במהלך הטיול הגדול לאחר הצבא בו הגישה עזרה רפואית למטיילת שנזקקה לטיפול רפואי מציל חיים.

על בחירתה בהתמחות ברפואת ילדים ד"ר מורן מספרת: " מאז ומעולם אהבתי ילדים ובלימודים הבנתי שזה מקצוע מגון מאוד שמאגד מגון רחב של גילים ומחלות והכי חשוב, אין כמו חיוך של ילד. בנוסף, בתקופת ההתמחות פעלתי להעלות את המודעות ולשפר את הגישה והדיווח לגבי ילדים הסובלים מכל סוג של התעללות". 

אני מברכת ושמחה  על הצטרפותה של ד"ר מורן אבני למרכז בריאות הילד עפולה, מורן תצטרף לצוות המרכז המעניק שרות במגוון רחב של תחומים מקצועיים. 

לאורך שנים מרכז בריאות הילד עפולה מעמיד את תחום השירות בראש מעיניו ומעניק טיפול מסור, איכותי ובסטנדרטים גבוהים תוך ערנות מלאה לצרכי הילדים והוריהם המטופלים, מסכמת ד"ר נדיה לומלסקי מנהלת מרכז לבריאות הילד של כללית בעפולה


אנו מאחלים לכל הילדים בריאות, אבל אם בכל זאת תצטרכו להגיע למרכז לבריאות הילד בשבועות הקרובים יתכן ותפגשו שם את ד"ר מורן ורופאים אחרים מהמרכז מקריאים לילדים סיפור ומנעימים את זמנם במהלך ההמתנה...עוד כתבות שיענינו אותך

בריאות :קדחת השחת" או "אלרגיה אביבית" - כל מה שרציתם לדעת על אלרגיה ולא העזתם לשאול


עוד בחדשות