2 דקות קריאה
26 Jan
26Jan

מול המאמץ האיראני להחדיר נשק לאזור ג׳נין, אנו מתגברים את כיתות הכוננות

גלנט בצפון השומרון: "למול המאמץ האיראני להחדיר נשק לאזור ג׳נין, אנו מתגברים את כיתות הכוננות בנשק מתקדם ורחפנים".

שר הביטחון יואב גלנט הגיע היום (שני) לסיור במועצות האזוריות "גלבוע" ו"עמק המעיינות", כדי לקיים הערכת מצב עם גורמי צה"ל וראשי המועצות על חיזוק מרכיבי הביטחון ביישובים למול האיומים השונים, בדגש על הירי ממרחב ג׳נין.

גלנט נפגש עם ראש המועצה האזורית גלבוע דני עטר וראש המועצה האזורית עמק המעיינות איתמר מטיאש, והדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה בין הרשויות המקומיות לצה"ל.

בתום הסיור, גלנט עדכן את ראשי המועצות כי משרד הביטחון ישפר את מרכיבי הביטחון ביישובים באמצעות רכש רחפנים, חימוש כיתות הכוננות בנשק מתקדם, הקמת צוותי ההתערבות וחידוש הגדרות וצירי הביטחון.

הוא אמר בסיור: "במרחב הגלבוע, עמק המעיינות, התענכים, אנחנו נערכים כנגד כל רעה. מצד אחד, פועלים בצורה ממוקדת בג'נין, במחנות הפליטים ובכל מקום על מנת לסכל טרור, מצד שני, אנחנו מתגברים את כיתות הכוננות ויחידות ההתערבות שאנחנו מקימים בנשק המתקדם ביותר ובאימון הטוב ביותר כולל כלי נשק מחלקתיים, רחפנים, וכל ציוד שיידרש על מנת שיוכלו לפעול במרחב ולהבטיח מענה מיידי עד להגעה של הכוחות".

הוא הוסיף: "למול המאמץ האיראני להחדיר נשק ותחמושת ממזרח לכיוון ג'נין, אנחנו עושים את כל המאמצים על מנת לבלום זאת, ואני משבח את כוחות הביטחון שגם עושים את המאמץ הנדרש וגם מגיעים להישגים טובים".


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.