3 דקות קריאה
26 Jan
26Jan

 

כל החדשות בקליק אחד !

  עפולה

מגדל העמק

בית שאן

 נוף הגליל

 טבריה 

 טבעון רמת ישי

קריית שמונה 

 גליל תחתון

  יקנעם

  גליל עליון

מ.א יזרעאל

רמת הגולן

נער בן 15 נפצע באורח קשה ואישה בת 47 נפצע באורח בינוני מירי נ"ט לעבר קריית שמונה. צוותי מד"א מעניקים להם טיפול רפואי במקום.

חינוך וקהילה

בריאות

פלילים

כלכלה ונדל"ן

שניים נפצעו היום (שלישי) באורח קשה ובינוני מפגיעת ככל הנראה טיל נ"ט בקריית שמונה.

חובשים ופראמדיקים של מד"א פינו לבית חולים 2 פצועים עם חבלות בגפיים, בהם נער כבן 15 במצב קשה ואישה בת 47 במצב בינוני.

שוטרים וחבלני המשטרה של מחוז צפון מבודדים כעת את זירות הנפילה וסורקים אחר שרידים נוספים, לשם הסרת סיכון נוסף לציבור.

חובש בכיר במד"א אלכס מוצקין סיפר, "במרכז הכביש סמוך לכיכר שכבו אישה בת 47 ונער בן 15 כשהם בהכרה מלאה. הם סבלו מפציעות קשות בגפיים, בבטן ובפנים. הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים ואנחנו מפנים אותם לחבירה עם מסוק מד"א שיפנה אותם לבית החולים".

חיזבאללה, לפי ההצעה, יפרק את כל המוצבים והמתקנים שלו הסמוכים לגבול הצפון, ויסיג את כוחותיו כעשרה קילומטרים צפונה. המרחק הזה אינו צפוי לספק את ישראל, שכן החלטת מועצת הביטחון עם סיום מלחמת לבנון השנייה ב-2006 קבעה כי על הארגון הנתמך על ידי איראן לסגת לנהר הליטני, כ-30 ק"מ מצפון לגבול.

צרפת העבירה הצעה כתובה ללבנון לסיום הלחימה בין חיזבאללה ללבנון - כך לפי מסמך שהגיע לידי סוכנות הידיעות רויטרס. לפי ההצעה, לוחמי יחידת רדוואן ייסוגו למרחק של עד עשרה קילומטרים מגבול הצפון.

חיזבאללה דוחה באופן רשמי את האפשרות לקיים שיחות לרגיעה בגבול עד לסיומה של המלחמה בעזה, "האויב לא נמצא בעמדה לכפות תנאים", אמר בכיר חיזבאללה חסן פדלאללה, שסירב להגיב על פרטי ההצעה או אם הארגון קיבל אותה.


 עוד בנושא 
כתבות שאולי פספסתהערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.