5 דקות קריאה
10 May
10May

לחצו על התמונה ותקבלו את כל הפרטים

עפולה והסביבה טלפון: 04-8519650 טבריה והסביבה072-3110426 04-6726677

כל החדשות בקליק אחד !

איבדתם את רישיון הנהיגה, או שהוא נגנב, או נשכח בכיס המכנסיים שהלכו לכביסה... מהיום, אין צורך להתרוצץ ולשלם אגרות. פשוט נכנסים לאזור האישי ומדפיסים רישיון חדש, בלי לשלם אגרת חידוש רישיון ובלי צורך לזכור את מספר הרישיוןצעד לשיפור השירות ולהפחתת יוקר המחיה: מהיום (רביעי) ניתן להדפיס עותק של רישיון הנהיגה שלכם, כרישיון נייר או כ-PDF לשמירה במחשב או בנייד, באזור האישי הממשלתי, בלי להגיע למשרד הרישוי, בלי לעמוד בתור, בלי צורך לזכור את מספר הרישיון ומבלי לשלם אגרת חידוש רישיון.

נזכיר כי בעבר בוטלה חובת הצגת רישיון פיזי בעת הנהיגה, מכיוון שהנתונים המעודכנים זמינים אונליין לרשויות, כגון לשוטר בניידת. לפיכך אין צורך להנפיק רישיון פלסטיק חדש, ומספיק לשמור את הנתונים במחשב, בנייד, או ברישיון נייר. 

האזור האישי הממשלתי, מאפשר לקבל מידע ולבצע פעולות אונליין במגוון רחב של תחומים הקשורים למשרדי הממשלה השונים – וכעת גם להנפיק העתק רישיון במקום זה שאבד. באזור האישי ניתן גם למצוא את כל המידע הקשור לרישיון, כגון מספר הרישיון, תאריך ההוצאה והתוקף ורשימת דרגות הרישיון – וכן להדפיס עותק של הרישיון, כרישיון נייר או PDF.


כל אירועי הפסטיבל בלחיצה על הבנאר >


בריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית

שווה צפייה: 6 הדברים הכי מיוחדים בגולן

רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה