3 דקות קריאה
29 Apr
29Apr

עפולה והסביבה טלפון: 04-8519650 טבריה והסביבה072-3110426 04-6726677

כל החדשות בקליק אחד !

שלוחת כללית רפואה משלימה בקצרין משיקה שירות חדש ומעתה מציעה גם טיפולי רפלקסולוגיה בנוסף לטיפולי דיקור, אוסטאופתיה ועיסוי הניתנים בה.


חדש בכללית רפואה משלימה בקצרין:  

טיפולי רפלקסולוגיה 

 

שלוחת כללית רפואה משלימה בקצרין משיקה שירות חדש ומעתה מציעה גם טיפולי רפלקסולוגיה בנוסף לטיפולי דיקור, אוסטאופתיה ועיסוי הניתנים בה. בכללית רפואה משלימה ציינו כי השירות החדש בא לענות על הביקוש הרב מצד תושבי הסביבה לטיפולים משלימים.  את השלוחה מנהלת סיון בוגנים, מנהלת כללית רפואה משלימה טבריה.

 

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול המתבססת על העיקרון כי כפות הרגליים והידיים משקפות את גוף האדם על מערכותיו השונות וכי יש בהן אזורים מייצגים לכל איבר וחלק בגוף. הטיפול כולל  שימוש בלחיצות, עיסוי ומתיחות קלות של כפות הרגליים. מגע במרכזי תחושה שונים ועיסוי נכון של הכפות ישפיע על איברים ומערכות לפעול בצורה טובה יותר. הטיפול הרפלקסולוגי יכול לסייע בהתמודדות עם כאבים מסוגים שונים, הפגת חרדות ומתחים, בעיות שינה, חולשה ועייפות ויכול לשפר גם את החיוניות. טיפול זה מתאים לכל הגילים כולל לתינוקות.  

 

כל הטיפולים בכללית רפואה משלימה מתחילים מייעוץ רפואי בו רופא מנוסה בתחום מתאים עבור כל מטופל/ת את תכנית הטיפולים באופן אישי. 


לדברי ד"ר מוטי לוי, הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה: "אנו שמחים להרחיב את מגוון הטיפולים שאנו מציעים במרפאות ובשלוחות הרשת. לאור הביקוש לטיפולים משלימים, שהוא פועל יוצא של העלייה במודעות לטיפולים אלה בקשת רחבה של גילאים, השאיפה שלנו היא להעניק את מגוון הטיפולים הרחב ביותר למטופלים שלנו וכמה שיותר קרוב לבית". 

 

כתובת המרפאה: מרפאת הכללית, מרכז מסחרי קצרין


טלפון: 04-8519657

 

הזעה בבית השחי? כך תישארו יבשים גם בחודשים הלוהטים בשנה

ד"ר עופר לנדאו, מומחה לכירורגיה כללית בכללית אסתטיקה

לכתבה >>
     עוד באותו נושא


יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות – עכשיו זה שקוף !

 הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.