7 דקות קריאה
25 Dec
25Dec

כל החדשות בקליק אחד !

  עפולה

מגדל העמק

בית שאן

 נוף הגליל

 טבריה 

 טבעון רמת ישי

קריית שמונה 

 גליל תחתון

  יקנעם

  גליל עליון

מ.א יזרעאל

רמת הגולן


ד"ר רחל ריבק, מומחית  במיילדות וגינקולוגיה, הצטרפה לצוות האהוב של מרכז בריאות האישה


חינוך וקהילה

בריאות

פלילים

כלכלה ונדל"ן 


פנים חדשות במרפאת כללית מגדל העמק: 

ד"ר רחל ריבק, מומחית  במיילדות וגינקולוגיה, הצטרפה לצוות האהוב של מרכז בריאות האישה


ד"ר רחל ריבק, נשואה + 3, בוגרת בית הספר לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון בנגב, התמחתה במיילדות וגינקולוגיה במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא. 

במהלך ההתמחות לפני כעשור, החלה להתעמק בתחום העריה והלדן בהנחייתה של פרופ' אחינועם לב שגיא ומאז הקימה את מרפאת עריה בכללית בהרצליה ובמרכז רפואי מאיר ולפני כשנה עברו צפונה המעבר צפונה והקימה מרפאת עריה ולדן במרכז רפואי עמק.

"תחום רפואת העריה והלדן הינו תחום מגוון ועשיר הנוגע לבריאות ואיכות החיים של המטופלת. התלונות השכיחות במרפאה הינן גרד, צריבה, אי נוחות וכאבים ביחסי מין" מסבירה ד"ר ריבק.

בשנים האחרונות במרפאת כללית מגדל העמק מתבצעות עבודות לשדרוג המרפאה לטובת שיפור והרחבת השירות. העבודות ממשיכות להתבצע וכעת יתבצעו עבודות חיפוי חזיתות המרפאה ויערך שיפוץ נרחב לטובת הקמת מכון רנטגן וגם מרכז בריאות האישה, בניהולה של ד"ר אלכסנדרה לוין, ממשיך לשפר את השירות.

"אנו מעניקים למטופלות שלנו שירותי בריאות מקצועיים, איכותיים וחדשניים במקום אחד, עם מענה לכל צורך, ולכל אישה. אנו ממשיכים כל העת לחשוב כיצד המטופלות שלנו יקבלו את השירות הטוב ביותר ממוקד" שיתפה ד"ר לוין.


"כאבים ביחסי מין ואי נוחות בפות אינן גזירה משמיים. באמצעות איבחון נכון והתאמת הטיפול תוך ראיה של האישה בכללותה, ניתן לשפר את איכות החיים של המטופלות. אנחנו כאן בשבילך, את מוזמנת לבוא" סיכמה ד"ר ריבק.


"נטו העמקים והגליל" מובילים גם ברשתות החברתיות.


בריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית


רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה     עוד באותו נושא


יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות – עכשיו זה שקוף !

 הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.