2 דקות קריאה
12 Sep
12Sep

  כללית משלימה


כל החדשות בקליק אחד !


שלוחה חדשה של כללית רפואה משלימה במרפאת כללית בית שאן ב'

השלוחה החדשה תיפתח בחודש ספטמבר ותעניק טיפול דיקור ושיאצו בימי רביעי

רשת כללית רפואה משלימה מרחיבה את פעילותה ופותחת שלוחה חדשה בבית שאן ב'. השלוחה החדשה, בהנהלתה של גב' חלי יעקב - המנהלת האדמיניסטרטיבית של מרפאת הכללית בעפולה, ממוקמת ברחוב חומה ומגדל 1. במרפאה יבוצעו טיפולי דיקור ושיאצו על ידי מטפלים מוסמכים ומקצועיים ברשת מרפאות כללית רפואה משלימה. הטיפולים יינתנו מדי יום רביעי, בין השעות 8:00 בבוקר ועד לשעה 13:00 בצהריים.

 

דיקור סיני עשוי לקדם תהליכי ריפוי טבעיים בגוף, לשפר את זרימת הדם, לתמוך בתפקוד מערכת העיכול, לסייע בסילוק רעלים ועוד. בנוסף, הדיקור מעניק תמיכה לטיפול הרפואי בשורה ארוכה של מצבים רפואיים נפוצים, כגון כאבי ראש ומיגרנות, בעיות שלד ושרירים, בעיות פריון, תסמונת קדם וסתית, חרדה, מתח ולחץ נפשי, ביות שינה, בעיות מערכת הנשימה, בעיות קשב וריכוז, לחץ דם גבוה ועוד. 

 

שיאצו הוא טיפול המתבסס על התיאוריה והפילוסופיה של הרפואה הסינית. מטרת הטיפול היא ליצור איזון בין יין ויאנג. הטיפול מתבצע כשהמטופל בביגוד מלא על מזרן או מיטת טיפולים. לכל איבר בגוף יש מרידיאן (ערוץ אנרגיה) שקשור אליו, ועבודה על המרידיאן באמצעות מתיחות ולחיצות מובילה לאיזון של האיבר ויכולה לסייע לתהליך של ריפוי עצמי בו הגוף משחרר חומרים כימיים בעלי תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות כאב אשר מקלים על התופעות ומעוררים תחושת נינוחות. טיפול שיאצו נועד לפתוח את החסימות במרידיאנים, לנתב את האנרגיה ולהשפיע על מערכות השרירים, העצבים והמערכות הפנימיות בגוף ובכך להביא לאיזון הגוף והנפש ולשיפור ההרגשה הכללית. בין היתר הוא יכול לסייע בטיפול בכאבי ראש ומיגרנות, בעיות שלד ושרירים, בעיות במערכת העיכול, מתחים וחרדות, הפרעות שינה, בעיות קשב וריכוז ועוד.

 

כל הטיפולים בכללית רפואה משלימה מתבצעים לאחר ייעוץ מקדים עם רופא, שמתאים את תוכנית הטיפולים לכל מטופל באופן אישי.

ד"ר מוטי לוי, הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה: "אנו, בכללית רפואה משלימה, שמחים להעמיק את שיתוף הפעולה עם מרפאות כללית ולפתוח שלוחות נוספות ברחבי הארץ, שייתנו מענה לביקוש ההולך וגובר לטיפולי הרפואה המשלימה. השלוחה החדשה בבית שאן תאפשר לקהל המטופלים לקבל סיוע במגוון רחב של בעיות רפואיות כמה שיותר קרוב לבית".

---------------------------------------------------------------------------

חדש בכללית מחוז צפון - רופא הילדים בטייטו - עפולה,העמקים ,והגליל


כללית מחוז צפון החלה את מבצע חיסוני שפעת לחורף 2022-2023