5 דקות קריאה
03 Sep
03Sep

  כללית 


כל החדשות בקליק אחד !

רופא הילדים שלכם יטפל בילדיכם באמצעות מכשיר הטייטו (TYTO), בארץ ובחו"ל

כללית ממשיכה לשדרג את שירות הטייטו TYTO)) ומעתה, רופאי הילדים של ילדיכם במרכזי בריאות הילד של כללית בעפולה, בבית שאן ובקריית שמונה, יטפלו בילדיכם באמצעות מכשיר הטייטו, בארץ ובחו"ל.

מכשיר הטייטו הוא פשוט לשימוש ובאמצעותו ניתן לבדוק מרחוק: חום, לב, דופק, ריאות, גרון, אוזניים, בטן ועור ולהתייעץ עם רופא בשיחת וידאו.

"עד היום ניתן היה ניתן לבצע שיחת וידאו או טלפון עם רופא המשפחה ורופא הילדים האישי אך במקרים מסויימים לא יכולנו לאבחן במדויק את המצב הרפואי של הילדים ותמיד המלצנו לבוא לבדיקה פיזית במרפאה. מעתה, משפחה שרכשה את מכשיר הטייטו, נוכל לבצע יחד איתה את הבדיקה במקרים של כאב גרון, אוזניים, ריאות ועוד, ולחסוך להורים זמן יקר. חשוב לציין, מכשיר הטייטו עובד גם בחו"ל. אם ילדיכם או אתם לא מרגישים טוב, ניתן לקבל שירות מכל מקום שבו אתם נמצאים" מסבירה ד"ר נדיה לומלסקי, מנהלת מרכז בריאות הילד של כללית בעפולה.


השירות זמין למבוטחי כללית בשעות פעילות המרפאה ובהתאם לזימון התור שנקבע וכל המידע מתועד על ידי הרופא הבודק בתיק האישי של המטופל.


רפואת העתיד כבר כאן וכללית כארגון מוביל ומקדם חדשנות וטכנולוגיות רפואיות, השיקה ראשונה את השירות לפני כ - 4 שנים. המשתמשים נהנים משירות זה 24/7 ומדווחים כי ההפעלה פשוטה וידידותית.


ניתן לרכוש את מכשיר הטייטו, בעלות של 179 ₪, באתר הכללית או בבתי המרקחת במרפאות הפרוסות ברחבי המחוז, קרוב לבית ובזמינות גבוהה: מרפאת קריית שמונה מרכז, מרפאת קצרין, מרפאת בני יהודה, מרפאת טבריה רקתי, מרפאת עמק הירדן, מרפאת צפת מרכז, מרפאת נצרת דיאנא, מרכז בריאות הילד מגדל העמק, מרכז בריאות הילד עפולה, מרכז בריאות הילד בית שאן.


"כארגון המעניק מגוון רחב של שירותי רפואה בדיגיטל חשוב לנו להרחיב ולהתאים את אמצעי התקשורת של המטופלים עם הכללית תוך מתן אפשרות לתקשורת ישירה בפלטפורמות הזמינות והמועדפות עליהם. נמשיך לתת למטופלים שלנו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ובזמינות הטובה ביותר על ידי טובי המומחים" סיכם ד"ר מרדכי דיין, מנהל מחוז צפון בכללית.בכללית מחוז צפון הושק המכון להתפתחות הילד החדש בעפולה

 גאווה לעמק: ד"ר רוני פ. דודיוק נבחרה להוביל את מושב הדרמטולוגיה בכנס רפואת העתיד 2042


כנס מחקר וחדשנות משותף למרכז הרפואי העמק ולכללית במחוז הצפון


כללית אסתטיקה-ניתוח למתיחת פנים הוא אולי הדרמטי ביותר מבחינת השינוי לטובה