5 דקות קריאה
03 Sep
03Sep

  כללית 


כל החדשות בקליק אחד !

שלוחה חדשה של כללית רפואה משלימה במרפאת כללית בכפר תבור

השלוחה החדשה תיפתח ב-7/9 ותעניק טיפול דיקור ושיאצו בכל יום רביעי

 

רשת כללית רפואה משלימה מרחיבה את פעילותה ופותחת ביום ד' (7.9.22) שלוחה חדשה בכפר תבור. השלוחה החדשה, בהנהלתה של חלי יעקב, המנהלת האדמיניסטרטיבית של מרפאת כללית רפואה משלימה בעפולה, תיפתח במרפאת כללית, ברחוב המייסדים 9 בכפר תבור, בה יבוצעו טיפולי דיקור ושיאצו ע"י ענת אסיה, מטפלת מוסמכת ומקצועית ברשת מרפאות כללית רפואה משלימה.

הטיפולים יינתנו מדי יום רביעי, בין השעות 13:00-19:00.

 

דיקור סיני עשוי לקדם תהליכי ריפוי טבעיים בגוף, לשפר את זרימת הדם,  לתמוך בתפקוד מערכת העיכול, לסייע בסילוק רעלים ועוד. בנוסף, הדיקור מעניק תמיכה לטיפול הרפואי בשורה ארוכה של מצבים רפואיים נפוצים, כגון כאבי ראש ומיגרנות, בעיות שלד ושרירים, בעיות פריון, תסמונת קדם וסתית, חרדה, מתח ולחץ נפשי, ביות שינה, בעיות מערכת הנשימה, בעיות קשב וריכוז, לחץ דם גבוה ועוד. 

 

שיאצו הינו טיפול המתבסס על הנעת המפרקים באמצעות מתיחות ולחיצות, ויכול להביא לתהליך של ריפוי עצמי בו הגוף משחרר חומרים כימיים בעלי תכונות אנטי דלקתיות ונוגדות כאב שמקלים על התופעות ומעוררים תחושת נינוחות. טיפול שיאצו נועד לפתוח את החסימות במרידיאנים, לנתב את האנרגיה ולהשפיע על מערכות השרירים, העצבים והמערכות הפנימיות בגוף ובכך להביא לאיזון הגוף והנפש ולשיפור ההרגשה הכללית. בין היתר הוא מסייע בטיפול בכאבי ראש ומיגרנות, בעיות שלד ושרירים, בעיות במערכת העיכול, מתחים וחרדות, הפרעות שינה, בעיות קשב וריכוז ועוד. 

 

כל הטיפולים  בכללית רפואה משלימה נפתחים בפגישה עם רופא, המאבחן את המטופל ומתאים עבורו את תוכנית הטיפולים באופן אישי.

 

דר' מוטי לוי, הרופא הראשי של כללית רפואה משלימה: "אנו, בכללית רפואה משלימה, שמחים להעמיק את שיתוף הפעולה עם מרפאות כללית ולפתוח שלוחות נוספות ברחבי הארץ, שייתנו מענה לביקוש ההולך וגובר לטיפולי הרפואה המשלימה. השלוחה החדשה בכפר תבור תאפשר לקהל המטופלים לקבל סיוע במגוון רחב של בעיות רפואיות כמה שיותר קרוב לבית".  

בכללית מחוז צפון הושק המכון להתפתחות הילד החדש בעפולה

 גאווה לעמק: ד"ר רוני פ. דודיוק נבחרה להוביל את מושב הדרמטולוגיה בכנס רפואת העתיד 2042


כנס מחקר וחדשנות משותף למרכז הרפואי העמק ולכללית במחוז הצפון


כללית אסתטיקה-ניתוח למתיחת פנים הוא אולי הדרמטי ביותר מבחינת השינוי לטובה