בהחלטת שר הבריאות - הורי תלמידי הגנים וכיתות א' יוכלו להיכנס לכיתות בימי ההסתגלות


30 Aug
30Augכל החדשות בקליק אחד !

שר הבריאות יולי אדלשטיין הנחה הבוקר (א') לאפשר להורי ילדי הגנים ותלמידי כיתות א' להיכנס לכיתות בימי ההסתגלות.

שתפו > 


שר הבריאות יולי אדלשטיין הנחה הבוקר (א') לאפשר להורי ילדי הגנים ותלמידי כיתות א' להיכנס לכיתות בימי ההסתגלות. ההסתגלות תיעשה בתוך הגן/כיתה בקבוצות של עד 6 הורים, תוך הקפדה על כללי בטיחות. הפרטים המלאים בכתבה

על מנת לאפשר לילדי הגנים ולעולים לכיתה א' להסתגל בימים הראשונים, שר הבריאות יולי אדלשטיין הנחה הבוקר (א') את בכירי המשרד לאפשר להורי ילדי הגנים ותלמידי כיתות א' להיכנס לכיתות בימי ההסתגלות. 

לאור הסיכון הנמוך לתחלואה במסגרות אלה, המסתמך על נתוני משרד הבריאות, נתונים מהעולם והעובדה שמסכות ושמירת מרחק והיגיינה מספקות הגנה מצויינת כנגד הדבקה, להלן הנחיות משרד הבריאות לתהליך ההסתגלות:

• ההסתגלות תיעשה בתוך הגן/כיתה בקבוצות של עד 6 הורים בכל קבוצה קבועה, באופן מדורג כך שבכל עת, לא ישהו יותר מ-6 הורים קבועים בגן/כיתה בו זמנית.

• במהלך ההסתגלות יש להקפיד על כללי בטיחות: שמירת מרחק של 2 מטר בין כל המשתתפים וכן עטיית מסיכה ושמירה על כללי היגיינה נדרשים.

• ההורים יוכלו להישאר, מעבר לכך, בחצר הגן/בית הספר , תוך הקפדה על שמירת כללי הבטיחות, בדומה לכללי הבטיחות בתוך המסגרת

• בנוסף, לגננת/מורה יהיה שיקול דעת לגבי ילדים עם קשיי הסתגלות, וסמכות להחליט במידה והדבר יידרש, על אופן ליווי הילדים על ידי הוריהם מעבר לאמור.

שר הבריאות אדלשטיין: "כהורה שבעבר ליווה ילדים עם כניסתם לגנים ולכיתה א', אני יודע עד כמה הרגע הזה חשוב לילדים ולהורים. לכן פעלתי על מנת שלא נפגע ברגע החשוב הזה שילווה את הילדים וההורים כל חייהם, ונעשה הכל כדי לאפשר פתיחת שנה טובה ונעימה לכולם".

"אני שמח שמצאנו פתרון שיאפשר שמירה על בטיחות הילדים, ההורים ואנשי הצוות" - הוסיף השר, "אך לא ימנע מההורים את הזכות להכיר את סביבת הלימוד של ילדיהם ואת הצוותים החינוכיים, ולא ימנע מהילדים את נוכחות ההורים, בשעה שהם זקוקים לה יותר מכל".

מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף