עפולה בצמרת הרשויות בארץ בשיעור התלמידים ששבו ללימודים


19 May
19May


עפולה בצמרת הרשויות בארץ בשיעור התלמידים ששבו ללימודים 

הבעת אמון גדולה של ההורים בעפולה במערכת החינוך העירונית לאחר חזרתם של כ-80% מתלמידים ללימודים השבוע לאחר משבר נגיף הקורונה, כ-6% מעל הממוצע הארצי שעומד על 74%. 

שתפו > לאחר תקופה ארוכה בה ילדי העיר עפולה נאלצו להישאר בבית בשל משבר הקורונה שפקד את המדינה בחודשים האחרונים, שבה השבוע מערכת החינוך העירונית לעבודה מלאה, החל מגני הילדים ועד בתי הספר התיכוניים. כזכור, ביום ראשון האחרון החליטה הממשלה להחזיר את מערכת החינוך לשגרה מלאה בכל הארץ מגילאי טרום חובה ועד לכיתה י"ב. בעפולה החלה החזרה לשגרה כבר לפני יותר משבועיים בצורה זהירה ובטוחה כאשר בשלב הראשון חזרו ילדי הגנים וילדי כיתות א'-ג' ללימודים בקפסולות והשבוע כאמור שבו יתר התלמידים לספסל הלימודים. ראש העיר, אבי אלקבץ וראש מינהל חינוך טינה ולדמן, ערכו במהלך השבוע סיורים בבתי הספר ברחבי העיר על מנת לבחון את ההערכות והמוכנות של בתי הספר בהתאם להנחיות משרד הבריאות הכוללים שמירת מרחק והקפדה על היגיינה.

 עוד בחדשות החינוך - בנטו העמקים והגליל 


במערכת החינוך בעפולה הביעו סיפוק מנתוני החזרה ללימודים וציינו כי בעפולה נרשם שיעור גבוה של כ-80% תלמידים ששבו לבתי הספר, נתון המלמד על אמון גבוה של ההורים ברשות ובמערכת החינוך וזאת בהשוואה לממוצע הארצי שעומד על 74% וממוצע של 57% במחוז צפון בלבד. במינהל החינוך הוסיפו כי ההנחה היא שבימים הקרובים יגיעו יותר ויותר תלמידים מתוך הבנה של ההורים שבתי הספר מוכנים, נקיים ומתפקדים ברמה גבוהה. 

ראש העיר, אבי אלקבץ, אמר: "בשבועיים האחרונים בפעלנו בזהירות ובהדרגתיות להשיב את מערכת החינוך העירונית לפעילות ואני שמח על שיעור הנוכחות הגבוה של התלמידים המלמד על אמון מלא במערכת החינוך העירונית. נמשיך ללוות את בתי הספר ולהקפיד להעניק להם את כל התמיכה בימים מורכבים אלה". 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק  של נטו העמקים והגליל והיו הראשונים לדעת 


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים 

    ד"ר מיכאל רייכל   חיה קלימיסט


אוכל

כושר ותזונה

חגיגת חג השבועות

טיפים להתמודדות

לייף סטייל 

צרכנות 

לקראת הקיץ 

כל מה שחם בתחום