7 דקות קריאה
10 Sep
10Sep


כל החדשות בקליק אחד !

  נטו העמקים והגליל  - המקומון של ערי הצפון 

מפקד משמר הגבול, ניצב בריק יצחק, העניק תעודת הוקרה ללוחמי יחידת מתיל"ן ממג"ב איו״ש שנטרלו את המחבל בפיגוע בבקעה בשבוע שעבר.

תוכלו למצוא אותנו גם 
 ולהתעדכן בחדשות

מפקד משמר הגבול, ניצב בריק יצחק, העניק תעודת הוקרה ללוחמי יחידת מתיל"ן ממג"ב איו״ש שנטרלו את המחבל בפיגוע בבקעה בשבוע שעבר.


מפקד מג״ב, ניצב בריק יצחק, העניק תעודת הוקרה לצוות הלוחמים של יחידת מתיל״ן ממג"ב איו״ש שניטרלו בשבוע שעבר את המחבל בפיגוע בבקעת הירדן תוך חתירה למגע וסיכון חיים.


כאמור, לוחמי יחידת מתיל״ן של מג״ב איו״ש הוקפצו לאזור ישוב ארגמן שבבקעת הירדן וזאת בשל חשד להתקיימותו של פיגוע, במהלך סריקות שביצעו באזור אחר המחבל, הבחינו צוות הלוחמים במחבל אשר פתח לעברם באש, הלוחמים חתרו למגע, הסתערו השיבו בירי מדויק וניטרלו אותו.


מפקד משמר הגבול, ניצב בריק יצחק שיבח את הלוחמים ואמר:

"המחבל פתח באש לעברכם בשטח פתוח בשעה שסרקתם את האזור לאיתורו. לוחם נמדד באירועים מהסוג הזה, ואתם, לוחמי יחידת מתיל"ן של מג"ב איו"ש, הוכחתם את גבורתכם באומץ לב מיוחד בתגובה הרואית יוצאת דופן בה הסתערתם על המחבל בקרב מסכן חיים. אני גאה בכם על הדרך בה פעלתם, מודה לכם בשם כל עם ישראל על שמנעתם מהמחבל את האפשרות להוציא אל הפועל עוד פיגועים כנגד אזרחים ובכך הצלתם חיים. בהזדמנות הזו אני מאחל החלמה מהירה ללוחם שנפצע בלחימה, הוא מרגיש טוב יותר ובקרוב יחזור להלחם עם חבריו ליחידה. ידעו כל מי שינסה לפגוע בנו שלוחמי משמר הגבול ימשיכו להיות חומת המגן של עם ישראל."


על תעודת ההוקרה ממפקד מג״ב נכתב:

בתאריך ה-5.9.23 הוקפצו לוחמי יחידת מתיל״ן מג״ב איו״ש לאירוע בעקבות חשד לפיגוע באזור הישוב ארגמן בבקעת הירדן. על הלוחמים הוטלה המשימה לבצע סריקות בסמוך לכפר זבידאת וזאת לאור מידע מודיעני על המצאות המחבל באזור. במהלך הפעילות פתח המחבל באש לעבר הכח. על אף שהירי הוביל לפציעתו של לוחם, הכח חתר למגע, השיב באש מדויקת וניטרל את המחבל.

בפעילות זו הפגינו הלוחמים חתירה למגע, נחישות ומקצועיות והוכיחו פעם נוספת כי משמר הגבול הינו חומת המגן של עם ישראל ועל כך הערכתי הרבה. יישר כח!"הזעה בבית השחי? כך תישארו יבשים גם בחודשים הלוהטים בשנה

ד"ר עופר לנדאו, מומחה לכירורגיה כללית בכללית אסתטיקה לכתבה >>

בריאות - כללית : מעכשיו תרופות מבית המרקחת באמצעות שליח עד הבית

שווה צפייה: 6 הדברים הכי מיוחדים בגולן

רשת מרפאות כללית סמייל 

מרחיבה את תחום שירותי האסתטיקה הדנטלית המוצעות במרפאותיה בעפולה

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.