2 דקות קריאה
24 Apr
24Apr

 עמק יזרעאל


כל החדשות בקליק אחד !

לאחר קשיי הקורונה, מוסדות החינוך בעמק שבו לקיים את תוכנית 'סל תרבות', באולמות המופעים. תלמידי גני הילדים של העמק חוזרים לאולמות וצופים בהצגות סל תרבות.

סל מלוא תרבות תוכנית 'סל תרבות' מתקיימת בכל מוסדות החינוך בעמק יזרעאל

לאחר קשיי הקורונה, מוסדות החינוך בעמק שבו לקיים את תוכנית 'סל תרבות', באולמות המופעים. תלמידי גני הילדים של העמק חוזרים לאולמות וצופים בהצגות סל תרבות. 

לאחרונה צפו ילדי הגנים בהצגה "פרפר נחמד" של תיאטרון המדיטק, הצגה צבעונית וחוויתית. תלמידי בתי הספר העל יסודיים בעמק, צפו השבוע בהצגה "אלי כהן" של תיאטרון אורנה פורת לשכבות ט'–י', תוך מבצע היסעים מוצלח של מחלקת התחבורה במועצה.עם פתיחת פסטיבל 'חלב ודבש' ותערוכת אמני העמק שמציגה זו השנה העשירית, יחלו ילדי הגנים בביקורים במוזיאון העמק, שם יקבלו הדרכה בתערוכה בה מוצג יבול היצירה הפורה של אמני העמק. את ביקוריהם של ילדי הגנים בתערוכה מלווה נטע דר, מדריכה מנוסה וותיקה בגני הילדים בעמק. נטע מציגה לילדים את עבודות האמנות בצורה המותאמת לגילם ומאפשרת מרווח חשיבה, תהייה ודיון, בנוגע לכל אחת ואחת מהן. היא ממחישה עבורם מהו מוזיאון, מהי תערוכה ומהי אמנות. התוכנית מתקיימת הודות לשיתוף הפעולה ההדוק של המועצה, תוכנית 'סל תרבות', אגף החינוך, רכזי הקהילות ומנהלי בתי הספר.

 רחלי אבידב מנהלת מחלקת התרבות וסל תרבות במועצה האזורית עמק יזרעאל, אמרה: ״חשוב לנו להעניק לתלמידים מגיל גן ועד תיכון, חוויות של מוסיקה, מחול, ספרות, תיאטרון, קולנוע ואמנות. נמשיך לממש את התוכניות במלואן, בכל מוסדות החינוך."אייל בצר ראש המועצה, הוסיף: "המועצה שמה לה למטרה להביא לילדי העמק את תוכנית סל תרבות במלואה. נמשיך לספק לילדינו תרבות איכותית וחווייתית בלתי מתפשרת."

אולי גם זה יעניין אותך

בריאות :צמחי מרפא, תוספי תזונה, כושר, מזון ושינה – הטיפול הנטורופתי לתופעות פוסט קורונה


בריאות :קדחת השחת" או "אלרגיה אביבית" - כל מה שרציתם לדעת על אלרגיה ולא העזתם לשאול