2 דקות קריאה
23 Jun
23Jun

 עמק יזרעאל


כל החדשות בקליק אחד !

הערב התקיים טקס סיום קורס טיס ״מסדר כנפיים״ מספר 184 בבסיס חיל האוויר חצרים 

הטקס נערך בראשות מפקד חיל האוויר - האלוף תומר בר. שלושה מהמסיימים הם מעמק יזרעאל- סגן ס', סגן ג', וסגן ר'! סגן ס', בן 22, מסיים את קורס טיס כטייס תובלה: "רציתי להתגייס לשירות קרבי. 

כאשר קיבלתי את המיון לקורס הטיס, החלטתי שאני לא מוותר על ההזדמנות שנפתחה בפניי ונותן מעצמי את הכי טוב שרק אפשר. להביט מלמעלה על המקומות, להכיר מחדש ביופייה של ארצנו,

 יחד עם ההבנה כמה היא קטנה ועלינו להבטיח את ביטחונה". סגן ר', בן 21, מסיים את קורס טיס כטייס תובלה:"גרתי בבסיסים עד גיל שבע, שם נחשפתי לראשונה לתפקיד צוות האוויר. חלמתי להיות טייס בדיוק כמו אבא. רציתי להתגייס לקורס טיס, זה היה במקום הראשון בשבילי. 

בקורס הבנתי שלא צריך להיות בן אדם מיוחד כדי לעבור אותו, פשוט צריך לרצות את זה מספיק ולעבוד קשה." סגן ג' בן 22, מסיים את קורס טיס כנווט תובלה: כמועמד לשירות ביטחון, סגן ג' לא קיבל את המיונים, אך החליט להגיש בקשה שהתקבלה, והוא עבר את המיונים: "אתה מבין את המשמעות רק ברגע שאתה עולה לאוויר". למפגש מפקד חיל האוויר עם משפיעים, הביא את המחנך שלו, עליו הוא מספר: "למדתי ולקחתי ממנו הרבה, בעיקר לא לדרוש כלום מאף אחד, רק מעצמי". כל הכבוד למסיימים, אנו גאים בכם!

הכותרת: דברים טובים בעמק-משרד הבריאות קבע "המרכז הרפואי העמק מוביל במניעת זיהומים נרכשים גם השנה"


שווה קריאה: מעכשיו בכללית סמייל-בדיקה ראשונית של רופא שיניים באמצעות שיחת וידאו

טיפולים נוספים שיכולים לעניין אותך