ילדי הזהב


08 Sep
08Sepכל החדשות בקליק אחד !

ילדי הזהב

במשך חודש אוגוסט הקימו ארבעה ילדים במגדל העמק דוכן למכירת צמידים. את הרווחים החליטו לתרום לקשישי העיר

למדור לאזרחים ותיקים במגדל העמק הגיעה פנייה משגית כרמלי, תושבת העיר, שסיפרה על שלושת ילדיה הקטנים איב, משה ומיכל שיחד עם האחיינית איבון אמסלם הקימו במהלך הקיץ דוכן למכירת צמידים שהכינו בעצמם. במהלך חודש אוגוסט הארבעה מכרו את הצמידים לתושבים ששיתפו פעולה והצליחו להשיג רווח של 400 שקלים.
התפנית בסיפור מגיעה כאשר הילדים פנו להוריהם בבקשה לתרום את הכספים שהרוויחו לקשישים. פנייתם של הילדים לתרומה הגיעה בזמן ובמדור לאזרחים ותיקים דאגו לחיבור בינם לבין אליזבת ילוצ'נקו. השבוע התקיים ביקור בית של הילדים יחד עם האם ועם עו"ס המדור. הביקור היה מרגש במיוחד. אליזבת בכתה מהתרגשות והודתה לילדים על המחווה המרגשת שיזמו עבורה ושבזכות תרומתם יכולה להשתמש בציוד רפואי שיקל ולו במעט על מצבה הבריאותי המורכב.
שגית אמם של הילדים אמרה: "התרגשנו יחד עם הקשישה. תודה על ההזדמנות לתת וללמד את הילדים שיעור כל כך חשוב על נתינה וכבוד לזולת. לא נעצור פה ונמשיך את הקשר שנבנה עם המדור לאזרחים ותיקים. הילדים ביקשו להמשיך עם מיזם הסיוע לקשישים".
"מרגש שיש במגדל העמק אנשים כל כך טובים שדואגים לתושבים המבוגרים", אמרה אליזבת שעלתה לארץ בשנת 1992 יחד עם שני ילדיה. אליזבת סובלת מבעיות בריאות קשות ומרותקת למיטה. לאחרונה פנתה לעו"ס המדור לאזרחים ותיקים בבקשה לסייע לה במימון ציוד רפואי.
אלי בקסיס, סגן ראש העיר הממונה על הרווחה: "זו מחווה ערכית מרגשת. כל פעילות שבבסיסה קשר רב דורי יש בה חשיבות ומשמעות ברמה האישית, המשפחתית והקהילתית ואנו במגדל העמק מעודדים ומלווים פעילויות כאלו לאורך כל השנה.
מומי בן סימון מנהל האגף לשירותים חברתיים וברכה בן סדון מנהלת המדור לאזרחים ותיקים ציין כי "מצבם של הקשישים בעקבות ה קורונה נעשה קשה יותר מבעבר ומגיעות אלינו פניות רבות של קשישים הזקוקים לסיוע בתחומים רבים".
הצוות במדור הקשישים ערוך לטפל בכל הפניות. כל פנייה של תושב המבקש לסייע לאוכלוסיית הקשישים מתקבלת בברכה. הניסיון וההכרות של צוות המדור עם אוכלוסיית הקשישים בעיר מביא לחיבורים נכונים ומותאמים בין מי שמבקש לסייע לבין הקשישים הנזקקים לסיוע.

שתפו > מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  

נטיפס - רשת חברתית לטיפים והמלצות 

  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

מקרר לרכב הלהיט של הקיץ