מגדל העמק: ביה"ס "עליזה בגין" נבחר להשתתף בתכנית למצוינות


30 Jun
30Junכל החדשות בקליק אחד !

מגדל העמק: ביה"ס "עליזה בגין" נבחר להשתתף בתכנית למצוינות

הישג נוסף למערכת החינוך בעיר. בית הספר יצטרף לחט"ב "יערת העמק" ויהיה השני מתוך 15 בתי ספר בארץ שהתקבלו לתכנית

שתפו > 

מערכת החינוך במגדל העמק ממשיכה בהצלחה. מנהלת מחוז צפון ד"ר אורנה שמחון הודיעה באופן רשמי כי בית הספר "עליזה בגין" נבחר להשתתף בתכנית למצוינות ארגונית עפ"י מודל ה-EFQM. המערכת הינה מערכת אסטרטגית, מערכתית והוליסטית לקידום האיכות והמצוינות בבתי ספר בעולם כמו גם בארגונים ציבוריים ועסקיים אחרים.
המערכת מאפשרת שילוב והטמעה של מהלכים לפיתוח בית הספר במימד הפדגוגי, התנהגותי, ארגני וניהולי כאחד. התכנית הינה בינלאומית וייחודית למחוז הצפוני אליה התקבלו 15 בתי ספר בלבד שנבחרו בקפידה במטרה להטמיע את המודל.
כניסתו של בית הספר לתכנית הינה המשך ישיר להישגים של מערכת החינוך במגדל העמק. כזכור, ביה"ס "יערת העמק", שנבחר גם הוא לתכנית, זכה בפרס החינוך המחוזי, מח"ט "אורט פסגות" זכה בפרס חינוך מחוזי, בית ספר "אורט רוגוזין" שבר את שיא אחוזי הזכאות לבגרות שעומד כרגע על 89% ואף זכה ב-"בית ספר מצטיין" בקטגוריה הגבוהה ועל עלייה רציפה ומשמעותית בזכאות ל-5 יח"ל במתמטיקה, באנגלית ובתעודת בגרות בהצטיינות מעל לממוצע הארצי.
אלי ברדה ראש העיר ומחזיק תיק החינוך וראש מנהל החינוך מלי אליגוב ברכו על כניסת בית הספר לתכנית הייחודית ואמרו: "שמחנו מאוד לקבל את ההודעה על כניסתו של בתי הספר "עליזה בגין" שמצטרף לחט"ב "יערת העמק" לתכנית שמעצימה את הישגי החינוך בעיר. רשימת ההישגים החינוכיים המתארכת ממלאת את כל המערכת במחויבות ובמוטיבציה להמשך הצלחה".

מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  

  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף