מגדל העמק: מפרגנים לרשות על שיתוף הפעולה ועל ההישגים החינוכיים כולל זכייה בפרס החינוך


02 Feb
02Feb


 מגדל העמק
כל החדשות בקליק אחד !

ענת עובדיה יו"ר סניף הסתדרות המורים בקרה במגדל העמק


ענת עובדיה יו"ר סניף הסתדרות המורים בקרה במגדל העמק

ענת עובדיה יו"ר סניף הסתדרות המורים במרחב נפגשה עם ראש העיר אלי ברדה וראש מינהל החינוך מלי אליגוב ופרגנה לרשות על שיתוף הפעולה ועל ההישגים החינוכיים כולל זכייה בפרס החינוך

ענת עובדיה, שמשמשת כסגנית מזכ"לית הסתדרות המורים הארצית, נפגשה עם ראש העיר אלי ברדה וראש מינהל החינוך מלי אליגוב במהלכה סוכם על הידוק ושדרוג שיתוף הפעולה וקיום ערב הצדעה לסגלי מערכת החינוך שגילו מנהיגות אישית וחינוכית במהלך משבר נגיף "הקורונה".
הגברת עובדיה פרגנה למערכת החינוך העירונית שקוצרת הישגים ברמה האישית, הבית ספריים והעירונית כולל זכיה בפרס החינוך המחוזי והתמודדות על פרס החינוך הישובי הארצי.
יחד עם זאת הדגישה כי לצד תפקידה כסגנית המזכ"לית וכיו"ר סניף תפקיד חשוב מאין כמוהו, משימתה לדאוג למורים לגננות ולגמלאים לשכר הוגן, לתרבות ופנאי, לליווי ולאוזן קשבת ויד מכוונת בכל מה שקשור לתנאי עבודתם. היא שמה לה למטרה להיאבק על שיפור מעמד המורים והמנהלים, וקידום זכויותיהם  של אנשי החינוך כפי שעשתה במהלך כל השנים ובשנת הקורונה בפרט תוך שיתוף פעולה עם מנהלי אגפי החינוך, המנהלים, המורים והגננות באהבה גדולה ובמציאת פתרונות לכל קושי.


  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...