מגדל העמק: נפתחה המועדונית על שמה של רותי קוצ'רו ז"ל


18 Mar
18Mar

מגדל העמק: נפתחה המועדונית על שמה של רותי קוצ'רו ז"ל

אם הבית הוותיקה והאהובה הונצחה במועדונית לילדים ונוער בסיכון שנקראה על שמה לאחר שמועצת העיר אישרה את יוזמתו של ראש העיר אלי ברדה

בתחילת חודש מרץ 2019 מגדל העמק נפרדה מאחת הנשים שהקדישה את חייה למען ילדי המועדונית ומשפחותיהם. רותי קוצ'רו ז"ל נפטרה בפתאומיות והותירה אלפי תושבים בעיקר עם זיכרונות. קוצ'רו עבדה במשך 18 שנה בתור אם בית במועדונית הרווחה. במהלך עבודתה יצרה אווירה ביתית, חום וקבלה.
קוצ'רו הייתה מחוברת למועדונית ולילדים וביצעה את עבודתה על הצד הטוב ביותר. בין היתר שמשה עבור ילדים רבים כדמות אם יקרה ומשמעותית, רבים מהם קראו לה "אמא שנייה". במקביל הייתה מוכרת לתושבים רבים כאישה שתמיד עוזרת, תומכת ומסייעת לנזקקים והכל בסתר.
בעיריית מגדל העמק החליטו להכיר תודה על פועלה של רותי קוצ'רו ז"ל למען ילדי המועדונית לדורותיהם ובשבוע שעבר נערך טקס חניכה של מועדונית על שמה לאחר שחברי מועצת העיר אישרו פה אחד את יוזמתו של ראש העיר אלי ברדה שהכיר את רותי מילדות והעריך את פועלה למען הילדים ובני משפחותיהם.
בטקס השתתפו ראש העיר אלי ברדה, סגנו אלי בקסיס, מנכ"ל העירייה שלום זוזוט ומנהלי מחלקות נוספים בעירייה, עובדי המועדונית יחד עם משפחתה של רותי, ילדי המועדונית ותושבי העיר. אחייניתה הקריאה לה מכתב מרגש: "היית בן אדם שנתן מעצמו למען כולם, גם כשאין. היית עבורי יותר מרק דודה שלי. רק מלראות אותך הייתי צוחקת. אני מאוד מתגעגעת אלייך, תמיד תהיי חרוטה בזכרוני. לעולם לא אשכח עד כמה מיוחדת היית. תנוחי על משכבך בשלום דודה יקרה שלי. תודה רבה לכל מי שהקים את המועדונית לזכר דודתי היקרה"


כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך