בנוף הגליל נפתח בית ספר אזורי ראשון למצוינות בכדורגל


02 Sep
02Sepכל החדשות בקליק אחד !

 יפעל על ידי ההתאחדות לכדורגל בשיתוף עיריית נוף הגליל

שתפו > 

. עם פתיחתו של האצטדיון המחודש של נוף הגליל נחתם הסכם לשיתוף פעולה מיוחד בין ההתאחדות לכדורגל והעירייה. ההסכם שנחתם על ידי יו"ר ההתאחדות אורן חסון וראש העיר רונן פלוט, כולל, בין היתר, פתיחת בית ספר אזורי ראשון למצוינות בכדורגל שיפעל באצטדיון "גרין" המחודש ויכשיר את העתודה הצעירה של כדורגלני העתיד מאזור הצפון.

בשבוע שעבר נפתח בית הספר בהשתתפות כ- 30 שחקנים צעירים ובתוכם ארבעה תושבי נוף הגליל. בשל הקורונה לא התקיים טקס פתיחה חגיגי, אבל ראש העיר, רונן פלוט, שלח את ברכתו לשחקנים ולצוות המוביל את המיזם בהתאחדות לכדורגל. "נוף הגליל שמחה להיות מגרש למצוינות גם בכדורגל", אמר ראש העיר פלוט וציין כי בעיר פועל גם בית קק"ל למצוינות הראשון בארץ. מהעירייה נמסר כי האצטדיון העירוני המחודש עומד בכל  הסטנדרטים הגבוהים של ההתאחדות והינו אחד מתוך ארבעת האצטדיונים בצפון העומדים בדרישות ליגת העל.

"ההתאחדות לכדורגל שותפה למאמץ הלאומי לקרב את הפריפריה למרכז ובתוך כך משקיעה בעתודת השחקנים הצעירה בנוף הגליל וביישובי הסביבה ומעניקה להם את התנאים האופטימליים, באמצעות מרכז המצוינות, להתפתח ולהצליח בתחום הכדורגל המקצועי", אמר יו"ר ההתאחדות, אורן חסון.

 

נטיפס - רשת חברתית לטיפים והמלצות >

מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף