5 סיבות טובות לפרסם עסק כאן במקומון נטו העמקים והגליל


25 Dec
25Dec

5 סיבות טובות לפרסם עסק במקומון דיגיטלי

האפשרות להגיע בדיוק לקהל היעד שלך, חשיפה עצומה של עשרות אלפי גולשים בחודש, מעקב ביצועים שוטף, יתרון על פרסום בגוגל ועלות נמוכה – כל אלה הופכים את המקומון הדיגיטלי נטו העמקים  לפלטפורמת פרסום מדהימה כמעט לכל אחד

גם אם אתה מפרסם באופן קבוע בפליירים בתיבות הדואר, במקומון פרסום בדיגיטל הוא משהו שהיום אי אפשר להתעלם ממנו בעולם העסקים.

בעלות זולה במיוחד יחסית לכלי פרסום אחרים ואפשרויות לפילוח קהל שפעם היה אפשר רק לחלום עליהן – כמעט כל עסק יכול להרחיב את מעגל הלקוחות הפוטנציאליים ולסמן טריטוריה גם ברשת החברתית.

אז למה כדאי לפרסם בדיגיטל 

1. כי אפשר לפלח את קהל היעד למודעה. פרסום בדיגיטל  הוא היום הכלי הפרסומי היחיד שמאפשר להגדיר מיהו קהל היעד הרלוונטי לכל מודעה, 

מעבר לפילוח דמוגרפי, מערכת הפרסום של המקומון נטו העמקים  מאפשרת לפרסם מודעות לרשימות תפוצה שברשותנו, לגולשים שביקרו באתר שלנו, בכתבה או בדף נחיתה, ולקהל בעל מאפיינים דומים להם.

2. כי החשיפה היא עצומה. במסגרת פרסום במקומון נטו העמקים  כל מודעה זוכה לעשרות אלפי חשיפות בחודש, ו

חשיפה של המודעה נספרת בכל פעם שהיא “משודרת” לגולש בגוגל אנלטיקס, כך שבכל חודש מודעה “משודרת” עשרות ומאות אלפי פעמים – ובדיוק לקהל היעד שהוגדר לפרסום. זאת, בשונה מפרסום מסורתי בעיתון, מקומון, שלט חוצות וכדומה, בהם החשיפה היא לקהל מצומצם יותר, כשרק חלק קטן ממנו באמת רלוונטי לפרסום.

3. כי כל מודעה מגיעה עם דו”ח ביצועים. עבור כל מודעה שנפרסם בפייסבוק, תמיד נוכל לדעת בדיוק כמה חשיפות היא צברה במהלך תקופת הפרסום, כמה גולשים הקליקו עליה, וכמה לחצו “לייק” לעמוד בעקבות הפרסום – נתוני פרסום שלא נוכל למדוד בשום כלי פרסום אחר, ומשמעותיים מאוד לכל עסק.

עד כמה אפקטיבי פרסום על גבי שלט חוצות? כמה לקוחות פוטנציאליים ייחשפו לפרסום מודעה במקומון? לעולם לא נדע. במשרדי פרסום נהוג להעביר דו”ח ביצועים חודשי של המודעה לכל לקוח, המפרט את מספר החשיפות וההקלקות של כל מודעה בתקופת הפרסום – מידע ששווה זהב.

4. כשקליקים ספורים בגוגל יכולים לעלות עשרות שקלים ביום, מודעה במקומון עולה קרוב ל-1,000 שקלים ופרסום על גבי שלט חוצות עולה אלפי שקלים לכל שבוע – ומכוונים לקהל גדול ללא שום מיקוד אפקטיבי – ברור שפרסום במקומון דיגיטלי הוא אפשרות זולה משמעותית שכל עסק צריך לקחת בחשבון.

5. כי זה זול. פרסום בנטו העמקים דיגיטל  הוא אחת הפלטפורמות הזולות היום לפרסום באינטרנט ובכלל, כאשר פרסום מודעה באופן עצמאי עולה החל מ-10 שקלים ליום