בית ספר 'רימונים' בעפולה חוגג עשור


22 Jun
22Junכל החדשות בקליק אחד !

בית ספר 'רימונים' בעפולה חוגג עשור 

לפני עשר שנים הקים ראש העיר אבי אלקבץ את בית הספר לחינוך מיוחד 'רימונים' שזכה השנה בפרס החינוך בתזמון נפלא לקראת חגיגות העשור. 

שתפו > 

בית ספר 10: מספר חודשים לאחר שזכה בפרס החינוך המחוזי למצוינות, יציין בית הספר לחינוך מיוחד 'רימונים' בעפולה עשור שנים להיווסדו. את בית הספר הקים אבי אלקבץ מתוך רצון לתת מענה חינוכי המבוסס על גישה רגשית-טיפולית המיועד לתלמידים בעלי אינטליגנציה תקינה ומאפיינים רגשיים המגיעים אליו מכל הצפון. בתחילת הדרך למדו בבית הספר 24 תלמידים וכיום לאחר עשור שנים של הצלחות לומדים בו כ-150 תלמידים בכיתות ז'-י"ב. בית הספר פועל בהתאם לערכי מצוינות ארגונית EFQM ופעול רבות להקניית ערכים ומורשת לצד תכניות העצמה לתלמידים ומטרתו להביא את בוגריו לסיום של 12 שנות לימוד והכנה לקראת שילובם במסגרות ההמשך שם יתפקדו באופן עצמאי כאזרחים התורמים לחברה בישראל. 

ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "בביקוריי בביה"ס בעשור האחרון הייתי עד לעשייה חינוכית ענפה ולבניית בית חינוך מעצים עבור תלמידיו. אני גאה בהישגים המרשימים של בית הספר, צוות המורים ותלמידיו ובראשם פרס החינוך. יישר כוח לצוות החינוכי ולעומדת בראשו מנהלת ביה"ס, דורית חן, על הצטיינות וקטיפת הפרסים בתחום המצוינות הארגונית, זה"ב ופרס החינוך המחוזי בשנת הלימודים הנוכחית. אני בטוח כי גם השנים הבאות תהיינה גדושות בעשייה חינוכית מבורכת והצלחות רבות".    

  

     כתבות נוספות במקומון נטו העמקים והגליל 

> ד"ר גיא דורי, מנהל מחלקת קורונה במרכז הרפואי העמק מספר בשידור חי

> ביטוח לאומי עפולה חזר לקבל קהל לצד המשך מתן שירות בדיגיטל

> חדש בכללית מחוז צפון: אשפוז בבית כחלופה לאשפוז במחלקה פנימית

  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

מקרר לרכב הלהיט של הקיץ