גוש ישראל ביתנו מצטרף לקואליציה של אבי אלקבץ


19 May
19May


גוש ישראל ביתנו מצטרף לקואליציה של אבי אלקבץ"

חברי המועצה בוריס יודיס ומיכאל ברקן הצטרפו היום רשמית לקואליציה העירונית במועצת עיר עפולה שתעמוד מעתה על 13 מול 4 בלבד באופוזיציה.

שתפו >>>ראש עיריית עפולה אבי אלקבץ דן בימים האחרונים עם חברי המועצה בוריס יודיס ומיכאל ברקן והשלושה סיכמו על שורת תפקידים אותם ימלאו השניים בהתנדבות. במסגרת ההסכם יכהן ברקן כמשנה לראש העיר ויו"ר דירקטוריון הקשישים ויודיס יכהן כמחזיק תיק הקליטה. ההצטרפות של השניים התאפשרה לאור שיתוף הפעולה שנרקם בין ברקן ויודיס לבין ראש העיר אלקבץ והנהלת העיר במהלך משבר הקורונה שפקד את המדינה.

היום, התארחו השניים יחד עם מנכ"לית מפלגת 'ישראל ביתנו' אינה זילברגרץ בלשכתו של אלקבץ וחתמו על הצטרפותה של סיעת גוש ישראל ביתנו לקואליציה של אלקבץ. לאחר הצטרפותם של השניים כעת מונה הקואליציה העירונית 13 חברי מועצה לעומת 4 באופוזיציה בלבד.


לאחר החתימה מסרו ברקן ויודיס: "אנחנו שמחים להצטרף לקואליציה העירונית ולתרום מניסיוננו לטובת תושבי עפולה והעולים מחבר העמים ובכלל. אנחנו מודים לאלקבץ על שיתוף הפעולה ובטוחים שבכוחות משותפים נעשה למען עפולה עוד שנים רבות".
ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "אני מברך את מיכאל ובוריס על הצטרפותם לעשייה. במהלך תקופת הקורונה היינו בקשר ושיתפנו פעולה למען אוכלוסיית העולים מחבר העמים. ההצטרפות היא טבעית ונעשית למען כלל תושבי עפולה ואוכלוסיית העולים". 

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק  של נטו העמקים והגליל והיו הראשונים לדעת 


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים 

    ד"ר מיכאל רייכל   חיה קלימיסט


אוכל

כושר ותזונה

חגיגת חג השבועות

טיפים להתמודדות

לייף סטייל 

צרכנות 

כל הטיפים -לקראת הקיץ 

כל מה שחם בתחום