הטרנד החדש של גני הילדים בעפולה


29 Jun
29Junכל החדשות בקליק אחד !

הטרנד החדש של גני הילדים בעפולה 

צוות גן עופרה, ילדי הגן וההורים הקימו את "ארון הנתינה של גן עופרה" המציע חפצים לקהילה בחינם ומטרתו ללמד על החשיבות בנתינה למען האחר. בקרוב תתרחב היוזמה לגני ילדים נוספים. 

שתפו > 

עדי דרעי דנינו הגננת של 'גן עופרה' בעפולה חשבה כיצד היא יכולה ללמד את ילדי הגן על נתינה. אז היא גייסה את בעלה שבנה 'ארון נתינה' מחוץ לגן וכל יום ילדי הגן ממלאים אותו בספרים ומשחקים לטובת כאלה שידם אינה משגת. בעקבות היוזמה המבורכת התפרץ הטרנד לגני ילדים נוספים בעפולה.

תחילת הסיפור לפני קצת יותר משבוע עת החליטה הגננת עדי דרעי דנינו יחד עם הסייעות קרן עזרן וסימה אמר ללמד את הילדים מהי נתינה. הגננת עדי סיפרה לילדים כי סידרה את ביתה ומצאה המון בגדים, חלקם חדשים, שאינם מתאימים לה יותר ושאלה מה כדאי לעשות בהם? חלק מהילדים השיבו מיד 'תני אותם למישהו אחר' ואילו אחרים אמרו כי גם להם יש בגדים וחפצים שאינם משמשים אותם יותר. הגננת עדי הציעה לגייס את בעלה איתי שייבנה ארון מעץ אותו יציבו מחוץ לגן וימלאו בספרים, משחקים וחפצים שונים כגון בגדים שאינם בשימוש. כעבור מספר ימים כבר הוצב במקום ארון חדש אותו מילאו צוות הגן והילדים בכל טוב מדי יום עבור כל מי שרוצה או צריך ובנוסף הילדים דואגים מדי יום לסדר את הארון. 

היוזמה המרגשת זכתה לחשיפה גדולה ברשת הפייסבוק כולל 'פורטל החינוך' של עיריית עפולה שהחליטו לחשוף את הנושא וקראו לגני ילדים נוספים בעיר לאמץ את המיזם. ואכן, הגננות שאהבו את הרעיון מתכוונות לאמץ את הטרנד הקמת ארונות וספסלי נתינה לטובת הקהילה ובחינם בשנת הלימודים הבאה. 

מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  

  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

מקרר לרכב הלהיט של הקיץ