הקשר העפולאי של תכנית "הזמר במסכה"


12 Oct
12Oct

  עפולה
כל החדשות בקליק אחד !

אורגד אדרי מעפולה הוא אחד מיוצרי התחפושות הגרנדיוזיות מאחוריהן מתחבאים סלבס בתכנית הריאליטי "הזמר במסכה" שכובשת את טבלאות רייטינג ואת לבבות הצופים. 

אין סלון אחד בישראל כיום שלא מכיר את תכנית הריאליטי המצליחה "הזמר במסכה". מדובר בתכנית שבה צוות שופטים אמור לזהות 14 דמויות של סלבס המתחבאים מאחורי תחפושות ענק. וכמו תמיד מאחורי הפקת הענק גם הפעם אפשר למצוא את הזווית העפולאית, והפעם בדמותו של אורגד אדרי, שנולד גדל והתחנך בעפולה ומשתייך לצוות שאחראי על היצירתיות הזאת וכוללת צוות של ארבעה סטודיו'ס הכוללים מעצבות תלבושות, תופרת, קונסטרוקציה ומנגנונים, פסלי חומרים רכים, ספוגים, פסלת קרטון, ייצור תלבושות איור ועוד. אורגד אחראי על מה שנקרא "נפח ספוגים" של התחפושות העומדות במרכזה של התכנית. 

אולי גם זה יעניין אותך

יותר מ-33,000 שקלים סכום מכובד שאת כולו תתרום ג'רבי לילדים חולי סרטן בבית חולים העמק בעפולה.

אורגד, 28, התחנך בבית ספר אוהל מאיר, ומילדותו היה בולט כתלמיד מחונן דובר שלוש שפות, שהתעניין באומנות, צפרות ואדריכלות וכיאה לילד שנולד בערב חג הפורים תמיד תכנן תחפושות עבורו ועבור חבריו לכיתה. את התיכון סיים עם בגרות ריאלית מלאה שהובילה אותו לשירות משמעותי שהחל בגיבוש טיס, עבר ביחידה היוקרתית 8200 ושירות קבע שעסק בסייבר. 

אבל מיד עם השחרור שב לאהבה הגדולה שלו באמנות. הוא עבר לעיר הגדולה ושם החל לעסוק בתחום ולהתמקצע סביב נושא "המסכות" שהעסיק אותו ולקראת הפרויקט דאג לקרוא ספרות מקצועית ומתאמן עד למוצר המוגמר.


אימו של אורגד, שושנה, סיפרה: "אנו מאוד גאים בו. מדובר בפרפקציוניסט בעבודה בכל תחום שעוסק ויוצר. יחד עם זאת אני מייחלת שיתחיל ללמוד בטכניון אבל הבנתי כבר שהמציאות מובילה תמיד לכיוון העדפת תחושת הלב אז אנחנו מאחלים לו תמיד בהצלחה בכל אשר יבחר". 


מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים
   יומני הקורונה הטור של ארשיד שיבלי, סגן אח אחראי בטיפול נמרץ


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף