התושב הכי אכפתי בעפולה


02 Sep
02Sep

כל החדשות בקליק אחד !

ירון איזנשטט בסך הכל בן 15 אבל כבר זכה לכינוי "העיניים של עפולה"

שתפו > 

התושב הכי אכפתי בעפולה 


ירון איזנשטט בסך הכל בן 15 אבל כבר זכה לכינוי "העיניים של עפולה" לאחר שלקח על עצמו משימה לדווח למוקד העירוני על מפגעים במטרה להפוך את עפולה תהיה עיר מושלמת. 


ירון איזנטט הוא כלל הנראה התושב הכי אכפתי בעפולה. איזנשטט, בסך הכל בן 15, יו"ר מועצת תלמידים לשעבר בבית הספר "אורט אורן", הוא נער פעיל מאוד המתנדב בסיירת נוער של היחידה לביטחון קהילתי בעפולה. מגיל צעיר שם לו איזנשטט, שכבר זכה לכינוי "העיניים של עפולה", למטרה להפוך את עיר מגוריו לעיר הכי מושלמת בארץ. 

הוא דואג מדי יום, כחלק משגרת יומו, לדווח למוקד העירוני בטלפון 106 על כל מפגע או ליקוי שנקרה בדרכו ודורש טיפול והתערבות מצד הרשות המקומית כגון גדר מתנדנדת, תאורה לקויה בחצר בית ספר, ספסל שבור ברחוב או דגל ישראל רופף בכניסה לעיר.

"לקראת סוף שבוע אני מבקש מאבא שייקח אותי לסיבוב באוטו ואני רושם את כל התקלות שאני רואה ומעביר מיד את הרשימה למוקד העירוני על מנת שהדברים יטופלו בהקדם. כתושבי עפולה יש לנו משימה חשובה לשמור יחד עם ראש העיר אבי אלקבץ ועובדי העירייה על הבית שלנו" סיפר ירון על המשימה שלקח על עצמו.

את התואר המחמיא קיבל איזנשטט לאחר שהמוקד העירוני של עיריית עפולה חשף השבוע את סיכום השנה החולפת רגע לפני ראש השנה ומהם עולה כי איזנשטט הוא התושב שפנה הכי הרבה למוקד העירוני בחצי השנה האחרונה עם 34 פניות בנושאים שונים. בדיקה מדוקדקת העלתה שפנייתו הראשונה למוקד התקיימה לפני כשנתיים ומאז פנה הנער הפעיל באופן קבוע למוקד העירייה. 

בעיריית עפולה אמנם הופתעו לגלות כי התושב שפונה למוקד הכי הרבה הוא רק בן 15 אבל את בני משפחתו זה בוודאי לא מפתיע שכן אימו של ירון, דיאנה, נחשבת לפעילה חברתית מובילה המתנדבת בסיירת הורים עירונית ונחשבה לאחת המובילות במבצעים העירוניים הרבים שקיימה עיריית עפולה במסגרת משבר נגיף הקורונה וכללו חלוקת אלפי מנות חמות וסלי מזון לאלפי אזרחים וותיקים ומשפחות רווחה. 

"מבחינתי ישנה חשיבות עליונה לדווח למוקד על כל תקלה שכן תקלות קיימות בכל רשות מקומית ולא תמיד עובדי הרשות נחשפים אליהן" סיפר איזנשטט וסיכם: "זו העיר שלנו ולכן חשוב שהבית יהיה מקום שנעים לחיות בו. החלום שלי הוא יום אחד להיכנס לפוליטיקה וכל מי שמכיר אותי יודע שיום אחד אני אהיה שם ואולי אהיה גם ראש העיר של עפולה".

נטיפס - רשת חברתית לטיפים והמלצות 

מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  


  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

בית - ועיצוב

 רק מעשים טובים   לעיצוב הבית וכל מה שמסביב לו 


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף