סרן במיל' אביי דג'ן מונה לקצין הביטחון של עיריית עפולה


13 Jul
13Jul
דג'ן, תושב העיר, ששירת כקצין קרבי בחיל הנח"ל ושימש בעבר גם כחבר מועצה, נבחר לתפקיד ממונה על שירותי החירום והביטחון ונכנס לתפקיד ובימים האחרונים. 

שתפו > 

קצין ביטחון חדש לעיריית עפולה: סרן במיל' אביי דג'ן (בן 42) חבר מועצת העיר בשנת 2017 מונה לתפקיד קב"ט העירייה. דג'ן נולד באתיופיה ועלה לישראל במסגרת 'מבצע משה' בגיל 13 בשנת 1991. התחנה הראשונה של משפחת דג'ן הייתה בעיר צפת ומשם לחיפה ולאחר שנה בישראל קבעה המשפחה את מקומה ב"עפולה הצעירה" שבדיוק הוקמה בשכונת עפולה עילית. 

את שירותו הצבאי עשה דג'ן כחייל קרבי ביחידת מג"ל בחטיבת הנח"ל וסיים בדרגת סגן לאחר 4 שנות שירות ולאחרונה השתחרר ממילואים בדרגת סרן. לאחר שחרורו עבד בחברת אבטחה שם שימש במשך 6 שנים כמאבטח ולאחר מכן מונה לממונה ניהול מערך הנשק של החברה כולה ובמקביל החל ללמוד תואר הנדסאי בתעשייה וניהול. 

את דרכו בעיריית עפולה החל לפני כ-14 שנים כרכז נוער במחלקת הנוער העירונית ובמקביל החל ללמוד לתואר ראשון במדעי החברה במכללת כנרת כשלוחה של אוניברסיטת בר-אילן. בשנת 2013 התמודד דג'ן לחברות במועצת העיר עפולה כמספר 2 ברשימת "יד עתיד" ובשנת 2017 הושבע כחבר מועצה לאחר שמימש את הרוטציה ושירת שנה את הציבור בהתנדבות. דג'ן נשוי לקידי ולהם שני ילדים מתן (11) וליאם (9). בשנת 2014 החלו אביי וקידי לעבוד יחדיו בעמותה להכשרת ילדי ישראל ב"ניר העמק" שם הם משמשים כהורי בית ל-12 ילדים עד עצם היום הזה.  

דג'ן התייחס השבוע לבחירתו: "אני מודה לוועדה שמצאה בי כמתאים לתפקיד. הגעתי לעיריית עפולה לפני 14 שנים, במהלכם שימשתי גם כחבר מועצה וכיום אני מתרגש לסגור מעגל ולחזור לשורות העירייה כממונה על שירותי החירום והביטחון ברשות. זהו תפקיד עם אחריות רבה, אותגרתי בעבר בתפקידים שונים במהלך הקריירה ואני מאמין שאצליח גם עתה לשרת את הציבור נאמנה ולשמור על הביטחון של תושבי העיר".  

קרדיט : רשות שמורות הטבע והצלם יניב כהן


מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  
  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

כל מה שחדש על המדף