עפולה: אגף הפיקוח מגביר את האכיפה בשמירה על הנחיות הקורונה


29 Jun
29Junכל החדשות בקליק אחד !

עפולה: אגף הפיקוח מגביר את האכיפה בשמירה על הנחיות הקורונה 

על רקע עלייה משמעותית בתחלואת נגיף הקורונה החליטה הממשלה להעביר את אחריות האכיפה לרשויות המקומיות ובעיריית עפולה סיימו השבוע להכשיר  את הפקחים לאכיפת התו הסגול במרחב הציבורי.

שתפו > 

אגף הפיקוח של עיריית עפולה סיים השבוע את הכשרות הפקחים להגברת האכיפה של הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול. כ-20 פקחים ופקחיות מאגף השיטור העירוני והפיקוח עברו הכשרות וחידוד נהלים באמצעות הזום לביצוע אכיפה במרחב הציבורי. 

כזכור, עוד בגל הקורונה הראשון עודכנו מסופי הפקחים למצב בו יאלצו לבצע אכיפה בשטח כפי שמקנה להם החוק על פי תקנות לשעת חירום, תחת ההגדרה של מאבק בנגיף הקורונה. אמנם עד היום לא בוצעה אכיפה בפועל, אולם הנהלים נלמדו היטב והרשות המקומית המשיכה לרענן את היערכותה ולהכשיר את עובדיה ליום בו יקראו לדגל על ידי השלטון המקומי לבצע אכיפה בפועל. 

אולי יעניין אותך גם

> מסתמן: הזכאות לדמי אבטלה תוארך עד אמצע אוגוסט

> בחצות הלילה שבין שלישי לרביעי (30.6.2020-1.7.2020) יעודכנו מחירי מוצרי הדלק

> החל מיום רביעי: שיבושים בכל מבחני הנהיגה שעורכים הבוחנים של עובדי חברת מילגם

חשוב להדגיש כי מאז פרוץ המגפה ולאורך כל תקופת הקורונה לא חולקו דוחות על יד פקחי הרשויות המקומיות אלא על יד המשטרה בלבד מתוקף סמכותה בחוק ואילו פקחי השיטור העירוני דאגו לחלק חומרי הסברה לבעלי עסקים ולשוהים במרחב הציבורי מתוך כוונה להגביר את המודעות לחשיבות השמירה על הנחיות התו הסגול. פקחים של הרשות המקומית סיירו בבתי כנסת, בתי עסקים ובמרחבים ציבוריים והסבו את תשומת לב הציבור לשמירה על מרחק, רישום מסודר של מדידת חום, עטיה של מסכה והקפדה על היגיינה. 

מצטרפים לדף הפייסבוק של נטו העמקים ונשארים מעודכנים כל הזמן  

  חשבנו שיעניין אותך גם : 


משהו קטן וטוב

הבלוגים -טור ודעה 

 רק מעשים טובים   ח"כ אופיר כץ בהצעת חוק


אוכלים שותים

כושר ותזונה

מתכוני קיץ

הקיץ שומרים על בריאות הגוף!

לייף סטייל 

צרכנות 

טיפים , כתבות ,מוצרים חדשים .

מקרר לרכב הלהיט של הקיץ