עפולה : מנהלת השכונות חוזרת לקבל קהל


13 Jun
13Jun


   עפולהמנהלת השכונות של גבעת המורה ועפולה עילית חוזרת לקבל קהל באופן מלא אחרי משבר הקורונה

מנהלת השכונות חוזרת לקבל קהל

מנהלת השכונות של גבעת המורה ועפולה עילית חוזרת לקבל קהל באופן מלא אחרי משבר הקורונה ותחזור להעניק שירותי ייעוץ לאזרח, מיצוי זכויות והנגשה של מחלקות העירייה לטובת תושבי השכונות הוותיקות. 

בשורה משמחת לתושבי השכונות הוותיקות עפולה עילית וגבעת המורה: כחלק ממדיניות ראש העיר אבי אלקבץ להעניק ולהנגיש את שירותי העירייה לתושבי השכונות הוותיקות תפתח ביום ראשון הקרוב מנהלת השכונות של עיריית עפולה בהנהלת יהודה משה את משרדיה לקבלת קהל גבעת המורה ועפולה עילית לאחר סיום משבר הקורונה. 

החל מיום ראשון הקרוב יוכלו תושבי השכונות להגיע למשרדי המנהלת במרכז המסחרי הצמוד לרחוב הנרייתה סאלד בגבעת המורה מדי בוקר בשעות קבלת הקהל וכן פעם בשבוע גם בשעות הערב ולקבל שירותי ייעוץ לאזרח הכולל בין היתר גם ייעוץ משפטי בחינם. 

כמו כן ייהנו התושבים מהנגשת מחלקות העירייה, לבירור פרטים ומצוי זכויות לצד פניות ציבור ודיווח על מפגעים. במשרדי המנהלת ישהו שיטור קהילתי ופיקוח עירוני כדי לתת שירות ולחזק את תחושת הביטחון של התושבים. בנוסף, תושבים שירצו לקבל מידע או לברר מידע אודות השירותים הניתנים במשרדי המינהלת יוכלו לעשות זאת גם באמצעות הטלפון במספר: מספר 04-6521756 או באמצעות הודעת 'וואטסאפ': 053-2800739. 

מנהל המנהלת, יהודה משה, אמר: "אנחנו שמחים לחזור ולקבל קהל שוב. הרעיון הוא להקל על התושבים, במקום לטרוח למשרדי העירייה בעיר התחתית, אנו נסייע לתושבים בכל פניותיהם".   חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

מתכונים ואוכל

 חוק ומשפט

הורוסקופ שבועי

מספרים ש...