עפולה : פינה ירוקה בלב הגבעה>המשך בכתבה המלאה... עכשיו באתר


04 Apr
04Apr

   עפולהכל החדשות בקליק אחד !

עיריית עפולה ממשיכה להכשיר פארקים וגינות ציבוריות ברחבי העיר

פינה ירוקה בלב הגבעה

עיריית עפולה ממשיכה להכשיר פארקים וגינות ציבוריות ברחבי העיר ולאחרונה סיימה את בנייתה של גינה ציבורית אינטימית בליבו של רחוב קוממיות בשכונת גבעת המורה. 

"גינת הקוממיות" כך נקראת הגינה הציבורית החדשה שהכשירה עיריית עפולה ברחוב קוממיות בשכונת גבעת המורה לאחר שנים ארוכות שזאת סבלה מהזנחה. ההחלטה להקים את הגינה האינטימית לטובת תושבי השכונה ובאיה התקבלה לאחר סיור שקיימו במקום ראש העיר אבי אלקבץ, מנכ"ל העירייה שלום שלמה ומנהל מינהלת השכונות יהודה משה יחד עם תושבי השכונה שביקשו במהלך הסיור שתוקם גינה במרכז הרחוב שתהווה מקום מפגש עבורם ועבור ילדיהם וזאת לאחר שבעבר היה קיים על השטח גן שעשועים קטן לילדים שנשחק ונהרס עם השנים. 

הגינה החדשה שהפכה במהרה לפינת חמד אינטימית בלב השכונה כללה הכשרה של הקרקע של שני המפלסים שהיו מוזנחים שנים ארוכות ויהוו סכנה גדולה עבור משתמשיה, קביעת דשא סינטטי, פינות ישיבה חדשות ומוצלות, מערכת תאורה וצמחיה. מנהל מינהלת השכונות יהודה משה אמר: "תודה לראש העיר ומנכ"ל העירייה על כך שהבינו את הצרכים של התושבים והורו להקים עבורם את הגינה שהפכה מיד לפינת חמד. נמשיך לקיים סיורים בשטח במטרה לקדם פרויקטים בשכונות ואני קורא מפה לציבור התושבים בעפולה עילית וגבעת המורה להצטרף לסיורים הללו ולהיות מעורבים כפי שקרה בפרויקט הנוכחי". 
  חשבנו שיעניין אותך גם : 

 צרכנות ועסקים

 לייף סטייל

 נשים

 מתכונים ואוכל

הורוסקופ שבועי

עצות וטיפים